İstanbul Zeytinburnu ilçesinde o yerlere gidilemeyecek!

İstanbul'da Zeytinburnu ilçesinde bazı Meydan ve caddelere giriş çıkış 27 Nisan tarihine kadar yasaklandı. Zeytinburnu'ndaki 58. Bulvar Caddesi ve İstasyon Meydanı için yasak getirildi.

İstanbul Zeytinburnu ilçesinde o yerlere gidilemeyecek!
Editör: Hakan A.
13 Nisan 2020 - 15:00
İstanbul ilçelerinde koronavirüs ile mücadele hızla devam ederken, bazı ilçelerde meydan ve cadde yasakları başlatıldı. Geçtiğimiz günlerde Esenler için getirilen bazı yasaklar sonrasında bugün Zeytinburnu ilçesinde bazı yerlere giriş çıkış yasaklandı. Peki Zeytinburnu'nda hangi meydan ve caddeler yasaklandı. 

Güncel Haberler  - 13 Nisan 2020 - İstanbul


Covid-19 Pandemi ile mücadele Dünya genelinde devam ederken, ülkemizde il ve ilçeler tedbirleri arttıorıyor. Sokağa çıkma yasağı ilan edilen 31 il ve çok sayıda ilçede koronavirüs salgınının önüne geçilmesi için yoğun bir mesai harcanıyor. Bu çerçevede İstanbul Zeytinburnu ilçesinde bazı meydan ve caddelere giriş çıkışlar yasaklandı.

Konuyla alakalı edinilen son dakika bilgiye göre, İstanbul İstanbul'un en büyük caddelerinden biri yaya trafiğine de kapatıldı. Zeytinburnu'ndaki 58. Bulvar Caddesi ve İstasyon Meydanı 27 Nisan 2020 tarihine kadar zorunlu haller dışında yaya trafiğine kapatıldığı gelen son dakika haberleri arasında.

Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy, 'Burada oturan hemşehrilerimiz, buradaki esnafımız, buradan alışveriş yapanlar, bu alanı kullanabiliyorlar. Kontrollü bir biçimde İlçe Emniyet Müdürlüğümüz ve Zabıta Müdürlüğümüz tarafından yaya trafiğini yönetiyoruz. Bu kararı aldık çünkü burası Zeytinburnulu hemşehrilerimizin mutlaka uğradığı, akşam hava aldığı bir yer, burada sosyal mesafeyi korumakta çok zorlanıyorduk.

Dün gece itibariyle vatandaşlarımızın kurala uyduklarını gördük. Bunu görmekten çok mutlu oldum. Zeytinburnu'nda Koronavirüs yayılımını engellemek, azaltmak üzere elimizden gelen bütün gayreti ortaya koyuyoruz. Zeytinburnu'muzda başta 65 yaş üzeri olmak üzere bütün hemşehrilerimize hizmet etmeye devam ediyoruz. Koronavirüs tedbirleri dolayısıyla desteğe ihtiyaç duyan vatandaşlarımızın hizmetindeyiz. Onlar güvenle evde kalabilirler, biz onların her türlü ihtiyacını gidermek için sahadayız ve tüm gücümüzle çalışıyoruz.'
ifadelerini kullandı.

Sosyal medya hesaplarımızı takip edin!

EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.

Hatice Kolçak'ı takip etmek için Tıklayın.

Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın

Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.

Linkedin sayfamızı takip etmek için Tıklayın.

Pinterest sayfamızı takip etmek için Tıklayın.

YORUMLAR

  • 0 Yorum