İşte KİPTAŞ'ın yeni logosu

İstanbul Büyükşehir iştiraki olan KİPTAŞ, kuruluşundan bu yana kullandığı logosunu yeniledi. İşte KİPTAŞ'ın yeni logosu...

İşte KİPTAŞ'ın yeni logosu
Editör: Hakan A.
25 Mayıs 2020 - 16:10
İstanbul ve çevresinde uygun şart ve koşullarda ev sahibi yapan İBB iştiraki KİPTAŞ, kuruluşundan bu yana kullandığı logosunu yeniledi.

Emlak Pencerem / KİPTAŞ Haberleri  - 25 Mayıs 2020 - İstanbul


İstanbul Konut İmar Plan Sanayi ve Ticaret A.Ş. ünvanı ile kurulan KİPTAŞ, dar gelirli vatandaşlara uygun şart ve koşullarda ev sahibi olmaları için İstanbul genelinde konut projeleri üreten önemli şirketler arasında yer alıyor. 

İstanbul’un çeşitli bölgelerinde yaşanabilir ve güvenilir kentler üreten KİPTAŞ; niteliksiz ve plansız yapılaşmaları önlemenin ötesinde gelişen İstanbul’un estetik mekan vitrini olarak ön plana çıkmaktadır. Başlıca görevi İstanbul’un çarpık yapılaşmasına çözüm getirmek olan KİPTAŞ, 8 Mart 1995 yılında kuruluşunu tamamlayarak faaliyete başladı. O günden bu yana aynı logo ile hizmet veren dev kuruluş, bundan böyle yeni logosu ile hizmet verecek.

'Hayalleri gerçeğe dönüştüren projelerin şehrinde, şeffaflık anlayışıyla nitelikli ve ulaşılabilir projelere yepyeni logomuzla imza atmaya hazırlanıyoruz.


İşte Kiptaş'ın yeni logosu!'

kiptaş 2020 yeni logo png

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum