İşte Türkiye'nin en iyi Gayrimenkul Araştırma ve Değerleme Firması

Euromoney, Türkiye'nin en iyi Gayrimenkul Araştırma ve Değerleme Firması seçti. İşte gayrimenkulün en iyisi...

İşte Türkiye'nin en iyi Gayrimenkul Araştırma ve Değerleme Firması
Editör: Hakan A.
17 Eylül 2020 - 10:49
Uluslararası finans çevrelerinin saygın yayın gruplarından Euromoney’in “Real Estate Awards 2020” ödülleri kapsamında Eva Gayrimenkul Değerleme, bu yıl da Türkiye'nin en iyi Gayrimenkul Araştırma ve Gayrimenkul Değerleme firması seçildi. 

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 17 Eylül 2020 - İstanbul


Eva, ödüllerine iki yeni ödül daha ekledi. Eva Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık, finans yayın gruplarından Euromoney’nin her yıl düzenlediği ve gayrimenkul sektörünün en iyilerini seçtiği "Euromoney Real Estate Awards 2020" ödüllerinde, Türkiye'nin en iyi Gayrimenkul Araştırma ve Gayrimenkul Değerleme firması seçildi.

7 yılda toplam 15 kez ödüle layık görüldüEuromoney Dergisi tarafından düzenlenen anketlerde 7 yılda toplam 15 kez ödüle layık görülen EVA, Euromoney’in “Real Estate Awards 2020” ödülleri kapsamında, Türkiye'nin en iyi Gayrimenkul Araştırma ve Gayrimenkul Değerleme firması seçildi. Eva Gayrimenkul Değerleme Genel Müdürü Cansel Turgut Yazıcı, “Bu aldığımız ilk ödül değil son ödül de olmayacak. Uluslararası 24 ödülümüz bulunuyor. İşimizi iyi yapmaya devam ettikçe başka ödüller de alacağız” dedi.

Türkiye’ye ödül getirmeye devam edeceğiz


Türkiye’ye kendi alanlarında ödül getirmeye devam edeceklerini de sözlerine ekleyen Yazıcı, “Artık değerleme sistemi kendini her geçen gün daha çok geliştirmekte ve dünya standartlarına yaklaşmaktadır,  bugün birçok Türk sermayeli Değerleme ve danışmanlık kurumu artık Türkiye’de görev alan yabancı kökenli değerleme kurumlarında daha da fazla itibar görmektedir. Geçmişte aldığımız ödüller ve bu ödül buna en güzel örnektir” dedi. 

170’den fazla ülkenin bir numarası

Euromoney Dergisi 1969 yılında İngiltere'de kurulan ve bugün 170 den fazla ülkede, finans ve iş dünyası ile sermaye piyasalarının bir numaralı yayınlarından biri. Kurum ödülü, Türkiye’de gayrimenkul sektörünün farklı alanlarında faaliyetlerini sürdüren şirketlerin ve bankaların katılımıyla gerçekleştirilen bir oylama ve anket çalışması sonucunda veriyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum