İstMarina AVM'nin Audi talihlisi belli oldu

İstMarina AVM’nin 5 ay süren araç kampanyasının talihlisi açıklandı.

İstMarina AVM'nin Audi talihlisi belli oldu
Editör: Hakan A.
13 Temmuz 2020 - 12:08
İstMarina AVM tarafından 15 Kasım 2019 - 15 Mart 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilen çekiliş kampanyasının kazananları açıklandı.
 
Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 13 Temmuz 2020 - İstanbul


Mili Piyango İdaresi ve Noter huzurunda çekilen kurada, 2019 model Audi Q2 marka otomobilin sahibi Nurhayat Kolo oldu.  200 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerin katıldığı büyük kampanyada otomobilin yanı sıra, İphone XS cep telefonları ve Samsung 165 ekran 4K TV’ler de sahiplerini buldu.

22 Haziran günü çekilişi gerçekleşen büyük kampanya kapsamında bir talihli, Audi Q2 marka araç kazanma hakkını elde ederken; üç adet iPhone cep telefonu, üç adet Samsung TV de diğer talihlilerin oldu. Sürpriz hediyeler ve etkinliklerle ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatan İstMarina AVM, çekilişi sosyal mesafe kuralını gözeterek, instagram hesabından canlı yayın olarak takipçileriyle paylaştı.


SÜRPİZLER DEVAM EDECEK

Milli Piyango İdaresinin noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişe ilişkin açıklama yapan İstMarina AVM Müdürü Melih Çevik, “İstMarina AVM olarak, kuruluşumuzdan bu yana birbirinden farklı etkinlik ve sürpriz kampanyalarla ziyaretçilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. AVM’mizi ziyaret eden tüm müşterilerimiz için önceliğimiz, alışverişi keyfe dönüştürmek. Bu vesileyle öncelikle bünyemizde bulunan tüm markalara sonra da kampanyaya ilgi gösteren tüm ziyaretçilerimize teşekkür ediyoruz. Kampanyanın talihlisine de aracı hayırlı günlerde kullanmasını temenni ediyorum” diye konuştu. 

TÜM ÖNLEMLERİMİZİ ALDIK

Yeni normalleşme sürecinde AVM içerisinde üst düzey önlemler aldıklarına dikkat çeken Çevik şöyle devam etti: “Ziyaretçilerimizin ve çalışanlarımızın güven içerisinde ve hijyenik bir ortamda bulunabilmesi adına tüm tedbirleri titizlikle yerine getiriyoruz. AVM içerisinde tüm alanlara 100% taze hava veriyor ve Klima bakımları düzenli aralıklarla gerçekleştiriyoruz.  Hijyen noktaları, ateş ölçer, ve sosyal mesafe gibi her türlü önlemlerin hazırlığını yaptık.  Ziyaretçilerimizin açık havada AVM’mizin eşsiz deniz manzarası eşliğinde keyifli anlar geçirmesi için güvenliği en üst seviyede tutuyoruz. Etkinlik ve kampanya yasakları sonrasında, yine yıl boyu sürecek etkinliklerle eğlendirmeye ve sürpriz çekilişlerle kazandırmaya devam edeceğiz.”


ASİL TALİHLİLER

AUDİ Q2 30 TURBO OTOMOBİL


Nurhayat Kolo
İPHONE XS 64 GB CEP TELEFONU

Serhat Sesli
Fikriye Erkan
Aflan Allak
SAMSUNG 65” 165 EKRAN 4K UHD TV

Murat Onur Molla
Hasan Yılmaz
Bilge Baltacı Melek
 

YEDEK TALİHLİLER

AUDİ Q2 30 TURBO OTOMOBİL

Kamile Erbil
İPHONE XS 64 GB CEP TELEFONU

Melek Yılmaz
Afibe Bahadır
Nazlı Ezgi
SAMSUNG 65” 165 EKRAN 4K UHD TV

Ermet Özkarakaşoğlu
Hakan Büyüksolak
Güldane Fakazlı

YORUMLAR

  • 0 Yorum