İzmir'de o ilçede acele kamulaştırma yapılacak

İzmir'de yapımı devam eden Rüzgar santrali projesi kapsamında o ilçede belirtilen yerlerde gayrimenkullerin acele kamulaştırması için karar alındı.

İzmir'de o ilçede acele kamulaştırma yapılacak
Editor: Gökay Demirezen
11 Aralık 2018 - 07:43

İzmir Seferihisar'da yapımı hızla devam eden Rüzgar Enerji santrali projesi kapsamında bazı gayrimenkuller için acele kamulaştırma kararı alındı. İlgili karar bu sabah Resmi Gazete'de yayımlanarak yürülüğe girdi.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 11 Aralık 2018 - İstanbul


Türkiye genelinde devam eden projelerde yeni kamulaştırma işlemleri sürüyor.Pek çok ilde gerçekleştirilen acele kamulaştırmalara bir yenisi daha eklendi.

İzmir'de Seferihisar ilçesinde yapımı devam eden Demircili Rüzgar Enerji Santralinin yapımı amacıyla bulunduğu yer ile parsel bumarası belirtilentaşınmazın Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tarafından Acele Kamulaştırılması hakkında karar (Karar Sayısı: 454) ile Resmi Gazete'de yayımlandı.

11 Aralık 2018 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan ilgili kararda acele kamulaştırma yapılacak yerlerin listesi ve krokilerini görmek için tıklayın.
 
Sosyal medya hesalarımızı takip edin!

EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.

Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın

Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.