Reklamı Geç
İzmir’in o ilçesi kentsel Dönüşüm ve Gelişim Proje Alanı...

İzmir'in o ilçesi kentsel Dönüşüm ve Gelişim Proje Alanı ilan edildi

İzmir'de hızla devam eden kentsel dönüşüm Çiğili ilçesinde kararı açıklanan yeni proje alanlarının ilan edilmesiyle hareketlendi. Karar Resmi Gazete'de yayımlandı.

13 Kasım 2016 - 17:07 - Güncelleme: 13 Kasım 2016 - 17:20

Bu sabah açıklandı! İzmir Çiğili'de bazı alanların Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Proje Alanı ilan edilmesi kararlaştırıldı. Karar Resmi Gazete'de yayımlandı...

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 13 Kasım 2016 - İstanbul

Kentsel dönüşüm çalışmalarının hızla ilerlediği İzmir iline bağlı Çiğili ilçesi'nde yeni bir Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Proje Alanı ilan edildi. Konuya ilişkin ilan Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında duyuruldu. Buna göre zmir ili Çiğili ilçesi'nde bazı alanların entsel Dönüşüm ve Gelişim Proje Alanı olarak ilan edilmesine karar verildi.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Kentsel dönüşüm çalışmalarının sürdüğü İzmir ilinde yeni proje alanları açıklşandı. İzmir ili, Çiğli ilçesinde bulunan bazı alanların Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Proje Alanı ilan edilmesi hakkında karar bugünkü Resmi Gazete'de yayımlanarak resmen yürürlüğe girdi. Karar Bakanlar kurulu başta olmak üzere, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Yıldırım'ın imzasından geçti.

İZMİR ÇİĞİLİ PROJE ALANI LİSTESİ İÇİN BURAYA BAKINIZ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..