İzmir Karabağlar TOKİ kura sonuçları 24.02.2020

24 Şubat tarihinde TOKİ 100 Bin sosyal konut kura çekilişlerinin ilki düzenlenecek. Peki İzmir Karabağlar TOKİ kura çekilişi yapıldı mı, kura sonuçları açıklandı mı?

İzmir Karabağlar TOKİ kura sonuçları 24.02.2020
Editör: Hakan A.
23 Şubat 2020 - 14:39

Toplu Konut tarafından İzmir 100 Bin sosyal konut projesi kapsamında Karabağlar'da ilk konut kura çekilişi yapılıyor. TOKİ İzmir Karabağlar konut kura çekilişi ne zaman yapılacak, nerede kura çekilişi olacak, kura sonuçları ne zaman açıklanacak? Kuraya katılacakları yakından ilgilendiren haberin ayrıntıları belli oldu.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 23 Şubat 2020 - İstanbul


Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ, Her Yıl 100 Bin Sosyal Konut Kampanyası çerçevesinde 2020 yılında ilk kura çekilişini 24 Şubat tarihinde yapacak. İlk kura çekilişi İzmir Karabağlar TOKİ konutları için düzenlenecek. İzmir TOKİ konutlarına başvuru yapanlar için önemli haber! TOKİ kura çekilişi nerede, saat kaçta yapılacak? İşte ayrıntılar...

İzmir Karabağlar TOKİ konut kura çekilişi 24 Şubat tarihinde gerçekleştirilecek. Karabağlar TOKİ konutlarında 525 adet sosyal konut için başvuru yapanlar, yarın kura çekilişine girecek. Başvuruları kabul edilen vatandaşlar kura çekilişi için geri sayıma başladı. İlk kura çekilişi yapılacak İzmir Karabağlar TOKİ konutları için kura çekilişi İZMİR GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ HALKAPINAR KAPALI SPOR SALONUnda saat 13:00'da başlayacak. Akşam saatlerne kadar sürmesi beklenen kura çekilişi ile Karabağlar konutlarında ev sahibi olacaklar belirlenecek.Kura sonuçları ne zaman açıklanacak?

Ev sahibi olmak için İzmir Karabağlar TOKİ konutlarına başvuru yapanlar, kura çekilişi saatinde başlayacak çekilişle gün boyu kura sonuçlarını sorgulayacaklar. Kura çekilişinin tamamlanmasıyla birlikte isim listelerinin hazırlanması sonrasında kura çekilişleri sorgulanabilecek. TOKİ internet sitesi üzerinden kura çekilişi sonuçları isim listelerine erişim sağlanabilecek.Sitemiz üzerinden TOKİ internet sitesine ulaşabilir, sayfalarımızdan İzmir Karabağlar TOKİ konut kura sonuçları isim listesini inceleyebilirsiniz.

TOKİ kura sonuçları isim listesini incelemek için tıklayın.

YORUMLAR

  • 0 Yorum