İzmir Konak'ta yeni proje

Mistral GYO, İzmir Konak ilçesinde bulunan arsası üzerinde yeni bir proje geliştirilmesi için kat karşılığı inşaat sözleşmesi imzaladı.

İzmir Konak'ta yeni proje
Editör: Hakan A.
21 Ekim 2020 - 18:23
Mistral GYO, İzmir Konak'ta toplam 4147 metrekare arsa için Viven İnşaat İş Ortaklığı ile anlaşma imzaladı. 

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 21 Ekim 2020 - İstanbul


Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) İzmir'de Konak ilçesinde bulunan arsa üzerinde kat karşılığı inşaat sözleşmesi imzaladığını açıkladı.

Şirketimizin hissedarı olduğu 8623 Ada 21 Parsel Arsa Üzerinde Kat Paylaşımı Anlaşması İmzalanması...


Yapılan anlaşmaya ilişkin KAP'a yapılan açıklamada, 'İzmir İli, Konak İlçesi, Mersinli Mahallesi 8623 ada 21 parselde yer alan toplam 4.147,89 m2 büyüklüğündeki arsa üzerinde proje geliştirilmesi amacıyla Viven İnşaat İş Ortaklığı Ticari İşletmesi ile Düzenleme Şeklinde Taşınmaz Satış Vaadi ve Kat Karşılığı İnşaat Yapım Sözleşmesi imzalanmıştır. Sözleşmeye göre, Arsa Sahipleri olan Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Erdoğan Atay Yatırım Holding A.Ş. ve Mehmet Doğan ATAY'ın toplam alacağı pay %47, geliştirilecek projenin inşaat süresi, ruhsat alımından itibaren en geç 30 ay olarak belirlenmiştir. Hedeflenen proje kapsamında inşa edilmesi planlanan bağımsız bölüm adedi, sözleşme gereği şirketimize sunulacak olan proje sonrasında belirlenecektir. Süreç içindeki tüm gelişmeler yatırımcılara KAP platformu üzerinden ilan edilecektir.' denildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum