İzmir'in en yeni konut projesi Folkart Bornova satışa çıkıyor (İzmir konut projeleri)

İzmir konut projeleri kapsamında hayata geçirilen Folkart Bornova satışa sunuluyor. En yeni İzmir konut projesi Folkart Bornova satışlarına başlanıyor.

İzmir'in en yeni konut projesi Folkart Bornova satışa çıkıyor (İzmir konut projeleri)
Editor: Hakan A.
11 Mayıs 2015 - 13:45 - Güncelleme: 30 Temmuz 2018 - 08:42

İzmir'in en yeni konut projesi 13 mayıs günü satışa sunuluyor.... Folkart Yapı imzasıyla İzmir'in en yeni konut projesi olacak olan Bornova’da yükselecek yeni projesi Folkart Bornova 13 Mayıs günü düzenlenecek basın toplantısıyla satışa sunuluyor. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi – 11 Mayıs 2015 İzmir'in en yeni konut projesi Folkart Bornova haberinin ayrıntıları.

İzmir konut projeleri arasında yükselecek en yeni konut projesi Folkart Towers 'da daire tesliminden sonra yeni projeye start veren Folkart Yapı İzmir Bornova’da inşa edeceği proje için ön talep sürecini başlatmıştı. 12 Mayıs tarihinde düzenlenecek lansmanla Görücüye çıkacak Folkart Bornova projesi 2016 yılının sonunda teslim edilecek. 

25 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde yapılan Folkart Bornova projesi 1+1’den 4+1’ e kadar farklı daire alternatifleri ile dikkat çekiyor. Merkezi konumu ve ulaşım kolaylığı ile öne çıkan proje, 18 bin metrekarelik yeşil alanları, sosyal ve spor alanlarıyla öne çıkıyor.

Folkart Yapı tarafından İzmir'deki en yeni konut projesi olan ve Bornova ilçesinde hayata geçireceği projede ön talep süreci mart ayında başlamıştı. Folkart Yapı imzasıyla İzmir'deki yeni projeler arasına elenecek olan  Folkart Bornova projesinin lansmanı ile resmi satışlara başlamış olacak.

Folkart Bornova İzmir haberine ilişkin etiketler; izmir konut projesi, izmir konut projeleri, izmirin yeni konut projeleri, izmir projeleri, folkart bornova, izmir yeni proje, yeni konut projeleri izmir,

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum