Reklamı Geç
Jardin Eden Çeşme projesine ödül

Jardin Eden Çeşme projesine ödül

Pana yapı imzasıyla hayata geçirilen Çeşme konut projesi Jardin Eden Sign Of The City Awards 2016’da “En İyi Müstakil Konut Ödülü”nü aldı.

11 Kasım 2016 - 10:42

Pana Yapı tarafından İzmir Çeşme’de bölgenin en büyük A+ villa projesi olarak hayata geçirilen “Jardin Eden”, Türkiye’nin en prestijli gayrimenkul ödülleri Sign Of The City Awards 2016’da ‘En İyi Müstakil Konut’ kategorisinde ödül aldı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 11 Kasım 2016 - İstanbul

Hürriyet Gazetesi öncülüğünde 3’üncüsü gerçekleştirilen Sign of the City Awards’ta Pana Yapı’nın İzmir Çeşme’de hayata geçirdiği “Jardin Eden” projesi, ‘’En İyi Müstakil Konut’’ ödülüne layık görüldü. 

Pana Yapı adına ödülü, Pana Holding CEO’su Kürşat Ufuk ve Jardin Eden projesinin mimarı Ayyapı ortaklarından D. Turgut Çıkış, geceye ev sahipliği yapan Hürriyet Yönetim Kurulu Başkanı Vuslat Doğan Sabancı’nın elinden aldı. Geceye; Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan ve İstanbul Belediye Başkanı Kadir Topbaş başta olmak üzere çok sayıda önemli isim katıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..