Jolly Joker İstMarina AVM'de açıldı

Eğlence dünyasının nemli markalarından Jolly Joker, İstanbul Anadolu yakasında İstMarina AVM'de açıldı.

Jolly Joker İstMarina AVM'de açıldı
Editor: Hakan A.
22 Ekim 2018 - 11:10

İstMarina AVM’de eğlencenin kapıları dün gece Hakan Altun’un muhteşem konseriyle açıldı. İstMarina AVM’de ilk açılışı yapılan Türkiye’nin en önemli markalarından Jolly Joker’de kapasitesinin üzerinde doluluk oranına ulaşan konseri 3 binin üzerinde kişi izledi.

Emlak Pencerem / AVM Haberleri - 22 Ekim 2018 - İstanbul


Kartal sahilde denize nazır konumda, açık alan ferahlığı ile kapalı alan konforunu bir arada sunan yeni nesil alışveriş merkezi İstMarina, Anadolu yakasında eğlence hayatının rotasını değiştirmeye hazırlanıyor. Türkiye’nin eğlence sektöründeki en güçlü markalarından Jolly Joker, Anadolu yakasındaki ilk şubesi Jolly Joker İstMarina’nın kapılarını dün gece fantezi müziğin güçlü sesi Hakan Altun’un verdiği muhteşem konser ile açtı.

İki bin beş yüz kişilik kapasitesi ile Anadolu Yakası'nın en özel kapalı konser mekanı olma özelliğini taşıyan Jolly Joker İstMarina’nın açılış gecesi yoğun ilgi gördü. Konseri tam kapasite dolduran 3 binin üzerinde müziksever sürprizlerle dolu gecede adeta müzik ziyafeti yaşadılar.

“AMACIMIZ BÖLGEYE DEĞER KAZANDIRMAK”

İstMarina ile Anadolu yakasının en büyük AVM’lerinden birini hayata geçirdiklerine dikkat çeken DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, “Bugün Anadolu Yakası’nın ilk Jolly Joker’ine ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Açılışı Hakan Altun gibi değerli bir sanatçımızla yapıyor olmak da bizim ayrı bir keyif oldu. Amacımız Anadolu Yakası’na, İstanbul’umuza yeni değerler kazandırmak. Bu vizyon ile hizmet etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

İSTMARİNA’DA YILDIZLAR GEÇİDİ

Hakan Altun’la 19 Ekim Cuma günü kapılarını açan Jolly Joker Kartal İstMarina’da programlar da belli oldu. Birbirinden değerli sanatçıların yer alacağı Jolly Joker Kartal İstMarina’da ikinci muhteşem gece ise 20 Ekim Cumartesi günü Gülşen ile gerçekleşecek. 24 Ekim Duman, 26 Ekim Selami Şahin, 27 Ekim Cem Adrian olarak belirlenen Ekim programının ardından Kasım ayında da Jolly Joker Kartal İstMarina’nın muhteşem eğlence programı tüm hızıyla devam edecek.