Reklamı Geç
Kaan Yücel’den Piyalepaşa İstanbul ve yabancı yatırımcı...

Kaan Yücel'den Piyalepaşa İstanbul ve yabancı yatırımcı açıklaması (CNR Emlak Fuarı 2016)

[CNR Emlak Fuarı 2016] Piyalepaşa Gayrimenkul projesi Piyalepaşa İstanbul ile fuardaki yerini alırken, Genel Müdür Kaan Yücel yabancı yatırımcılar ve fuar hakkında önemli açıklamalarını EmlakPencerem.com mikrofonlarına anlattı.

18 Kasım 2016 - 11:38

CNR Emlak Fuarı 4.kez bu yıl kapılarını açtı. Piyalepaşa Gayrimenkul, Piyalepaşa İstanbul projesini Emlak Fuarında görücüye çıkardı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 18 Kasım 2016 - İstanbul [CNR Emlak Fuarı 2016]

İstanbul'da bu yıl 4'üncü defa düzenlenen emlak gayrimenkul fuarı "CNR Emlak Fuarı 2016" da yabancıdan büyük ilgi gören Piyalepaşa Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen projesi Piyalepaşa İstanbul projesi ve CNR Emlak Fuarı izlenimlerini anlatan Şirketin Genel Müdürü Kaan Yücel, EmlakPencerem.com mikrofonlarına konuştu

Türkiye'nin en kapsamlı kentsel dönüşüm projesi olan Beyoğlu bölgesinde inşaa edilen dev Piyalepaşa İstanbul projesi projesi hakkında önemli bilgiler veren Kaan Yücel, EmlakPencerem Genel Yayın Yönetmeni Hatice Kolçak'ın sorularını yanıtladı.

Emlak fuarının ilk gününde oldukça fazla ilgiyle karşılaştıklarının altını çizen Yücel, "2016 beklentilerimizin altında kalan bir yıl oldu. Projede Gyoder kampanyamızı sene sonuna kadar sürdürme kararı aldık. Projenin geldiği durumdan oldukça memnunuz. Fuarlar sektörün biraraya gelmesi, çok sayıda projeyi buralarda görmek oldukça önemli. Kim ne yapıyor bunları görmek, yerli ve yabancı yatırımcılara Türkiye ve İstanbul'u tanıtmak açısından önemli. Şuana kadar yabancı yatırımcıyı fuar alanında gördük. İnşaallah artarak önümüzdeki günlerde devam edeceğine inanıyoruz. Türkiye'nin normal işleyişine devam ettiğinin en önemli göstergesidir bu fuarlar." ifadelerini kullandı.

Hatice Kolçak'ın Kaan Yücel özel röportajının tamamını buradan izleyebilirisniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..