Reklamı Geç
Kadıköy’de 0 faiz 60 ay vade avantajılı fiyatlarla ev fırsatı

Kadıköy'de 0 faiz 60 ay vade avantajılı fiyatlarla ev fırsatı

Konut yatırımı açısından İstanbul'un en değerli ilçesi Kadıköy konut projelerinden Transform Fikirtepe avantajlı fiyatlarla yüzde 20 indirim fırsatıyla ev sahibi olmak isteyenlere ayrıcalıklar sunuyor.

16 Aralık 2016 - 07:24 - Güncelleme: 16 Aralık 2016 - 07:28

Fikirtepe kentsel dönüşüm projeleri kapsamında hayata geçirilen, Kadıköy'ün yeni değeri Transform Fikirtepe projesinde konut satışları avantajlı fiyatlarla sürüyor. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 16 Aralık 2016 - İstanbul

Transform Fikirtepe konut projesinde evler, home ofisler 60 ay 0 faiz imkanı, konut kredili ve peşin alımlarda yüzde 20 indirim imkanıyla.

Obaköy Gayrimenkul ve inşaat sektörünün güvenilir ismi Haldız İnşaat güvencesiyle Kadıköy ilçesinin yeni değeri Fikirtepe bölgesinin en değerli lokasyonunda hayata geçirilen Transform Fikirtepe, ev sahibi olmak isteyenlere ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını aralıyor.

İnsan ve sürdürülebilir bir yaşam önceliğiyle yükselen ve Leed Sertifikasıyla doğa ve yeşile öncü olan Transform Fikirtepe lansmana çıktığından bugüne İstanbullu yatırımcının büyük ilgisini çekiyor.

Göztepe-Kazlıçeşme arasında 20 Aralık tarihinde açılışı gerçekleştirilecek olan Avrasya Tüneli girişlerinin yanı başında yükselen, Metro ve ulaşım açısından şehrin merkezinde konumlandırılan Transform Fikirtepe bölgeye dğer katıyor. Alıcısına kazançı bir yatırımın kapısını aralayacak projede dilerseniz ev, dilerseniz home office konseptinde aradığınızın fazlası Transform Fikirtepe'de hayatınıza yansıyacak.

AYRICALIKLI FIRSATLARDAN YARARLANMAK İÇİN BURADAN FORMU DOLDURMANIZ YETERLİ

TRANSFORM FİKİRTEPE ADRES ve İLETİŞİM BİLGİLERİ

A. Dumlupınar Mh. Yumurtacı Abdi Bey Cad. No:58/1 Fikirtepe Kadıköy
T: 0(216) 602 1073 
E: info@transformfikirtepe.com.tr

Web: www.transformfikirtepe.com.tr

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..