Kadıköy Moda'da alternatif lezzet durağı Bubble Wrap İstanbul açıldı

Kafeleriyle meşhur Kadıköy Moda'da farklı bir anlayışla waffle yemek isteyenlere daha hafif, daha lezzetli tatlar sunan Bubble Wrap İstanbul ilk şubesini açtı.

Kadıköy Moda'da alternatif lezzet durağı Bubble Wrap İstanbul açıldı
Editor: Hakan A.
05 Ocak 2018 - 09:23 - Güncelleme: 06 Şubat 2019 - 15:45

Klasik Waffel ağırlığını tatmak istemeyenlere alternatif bir lezzet sunan Bubble Wrap Kadıköy Moda'da müşterilerinin hizmetine girdi. "Bubble Wrap İstanbul" ilk  şubesini açtı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 5 Ocak 2018 - İstanbul

 İstanbul Kadıköy'de son yıllarda artan kafelere ilgi artarken, zamanını farklı lezzet arayışlarıyla geçirenler için alternatif kafe ve yeni mekanlara her yeni gün bir yenisi ekleniyor. Bunlardan biri de Kadıköy Moda'da ufak bir dükkan içerisinde ilk şubesiyle faaliyete giren "Bubble Wrap İstanbul"

İstanbul, yepyeni bir lezzet durağına daha kavuştu. Klasik waffle deneyimini farklı malzemelerle yeniden yorumlayan "Bubble Wrap", Anadolu Yakası’nın kalbi Moda’da açıldı. Küçük ve sempatik mekanın özel soslarla hazırlanan lezzetleri arasında bir defa deneyenlerin kısa sürede müdavimi olacağı Monkey Wrap, Çilek Wrap, Oreo Wrap ve Ceviz Wrap ile sabah güne farklı bir tat ile başlamak isteyenler için omletli wrap yer alıyor. 

bubble wrap istanbul kadıköy moda

Sosyal medya yorumları ile dikkat çekmeyi başaran "Bubble Wrap İstanbul" için pek çok platformda yorumlar yapılıyor.

"Moda Migros'un karşısında tesadüfen farkettigim bir dükkan, wrap adında waffle'dan farklı bir ürünleri var, monkey wrape denedim begendim, diyette yalan oldu."

Bubble Wrap İstanbul yeni yıla yeni şubesi ile girerken, marka Meydan İstanbul AVM'de ilk yılında ikinci şubesine ulaştı. İşte Meydan AVM Bubble Wrap İstanbul ile alakalı en yeni bilgiler.

- Bubble Wrap lezzeti Meydan İstanbul AVM'de

- Bubble Wrap Nişantaşı City's AVM açıldı

bubble wrap istanbul açıldı


YORUMLAR

  • 0 Yorum