Reklamı Geç
Kadir Topbaş, Feshane için düğmeye bastı! Feshane nereye...

Kadir Topbaş, Feshane için düğmeye bastı! Feshane nereye taşınıyor?

İstanbul'da Eyüp ilçesinde bulunan Feshane için İBB düğmeye bastı! Feshane taşınıyor... İşte Feshane'nin gideceği yeni yer.

26 Aralık 2014 - 07:38 - Güncelleme: 16 Ekim 2016 - 16:01

İstanbul'da Eyüp ilçesinde bulunan Feshane için İBB düğmeye bastı! Feshane taşınıyor... İşte Feshane'nin gideceği yeni yer.

Türkiye'nin en renkli görüntülerinin yaşandığı, her hafta bir ilin tanıtım günlerinin yaşandığı Eyüp ilçesinde bulunan Feshane için Kadir Topbaş düğmeye bastı. Feshanenin taşınacağı alan belli oldu.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı (İBB) Kadir Topbaş, İstanbul Eyüp'te bulunan Feshane'yi, Yenikapı'da bulunan dev miting alanı üzerinde toplamda 9 bin metrekarelik yeni bir alana taşıyacaklarını ifade etti.

İSTANBUL

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Feshane'de gerçekleştirilen "Karabük Tanıtım Günleri" etkinliğinde yaptığı konuşmada, İstanbul'un, dünyanın 117 ülkesinden daha büyük bir ekonomiye sahip söyledi.

Başkan Topbaş, İstanbul'un Avrupa'nın 23 ülkesinden nüfus itibariyle büyük olduğunu ve bu yüzden Türkiye'nin mozaiği konumundaki şehirde her şehirden insan yaşadığını anımsattı.

Tanıtım günlerinin yapıldığı Feshane'nin yeni yerine taşınacağını ifade eden Başkan Kadir Topbaş, konuşmasını şöyle devam ettirdi:

"Organizasyonlar nedeniyle bölgedeki trafik sorunu fazlasıyla yaşanıyor. Halkımızı mağdur etmemek hesabına gelecek dönem Feshane'yi değişik bir alana taşıyacağız. Feshane'yi, Yenikapı'da kapalı alanı 9 bin metrekare olan alana taşıyarak bu tür organizasyonları çok daha güzel yapma fırsatı bulacağız. Böylelikle daha geniş bir alanda bu tür etkinlikleri tertip edeceğiz. Ülkemizin değerlerini yapacağımız bu alanda sergileyerek, tüm dünyaya yansıtacağız. Bu organizasyonlar bizi biz yapan değerleri anımsamak ve bu değerleri gelecek nesillere aktarabilmek hesabına ehemmiyetli."

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..