Kağıthane'de 820 Milyon TL yatırımla yükselen "Kordon İstanbul" projesi konut fiyatları

Ege Yapı'nın 2017 projesi, Kağıthane'de yükselen Kordon İstanbul daire fiyatları kaç liradan başlıyor. Kordon İstanbul Kağıthane projesi konut fiyat listesi, ödeme ve kat planları ile konum bilgilerine ulaşmak için tıklayabilirsiniz.

Kağıthane'de 820 Milyon TL yatırımla yükselen "Kordon İstanbul" projesi konut fiyatları
Editör: Hakan A.
28 Nisan 2017 - 08:31 - Güncelleme: 22 Şubat 2018 - 22:15

Ege Yapı imzasıyla İstanbul Kağıthane bölgesinde Sadabad Deresi kenarında yükselen "Kordon İstanbul" konut projesi fiyat listesi ve ödeme planı haberimizde.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 28 Nisan 2017 - İstanbul

Ege Yapı yeni projesi "Kordon İstanbul"un satışlarına başladı. Ege Yapı imzasıyla hayata geçen proje Maslak ve Kağıthane'nin kesiştiği noktada Sadabad Deresi'nin kıyısında inşa ediliyor. 

Ege Yapı güvencesiyle toplamda 820 milyon TL tutarında yatırım bedeli ile hayata geçirilen Kordon istanbul 25 bin metrekare alan üzerinde inşa edilecek. daire teslimlerinin 30 ay sonra yapılması planlanıyor.
 
2 etap şeklinde yapılacak projenin ilk etabında 200 konutun satışı yapılacak. Toplam 10 blok 559 konutun bulunduğu projede 55 adet ticari dükkan bulunuyor. 

1+0'dan, 4+1'e farklı tip ve metrekarelerde daire bulunan Kordon İstanbul projesinde daire fiyatları;

1+0 295 bin TL'den
1+1 500 bin TL'den
2+1 830 bin TL'den
3+1 1 milyon 200 bin TL
4+1 2 milyon 200 bin TL'den başlıyor


 
Ticari bölümlerin fiyatı 16.000.-TL/metrekare den itibaren satışa çıkarılacak.
 
Lansmana özel hazırlanan fiyatlardan satışa çıkarılacak konutlar için 40 ay vadeli sıfır faizli ödeme imkanı ile beraber banka kredisi kullanımı yapılabiliyor.
 

Satışa çıkan Kordon İstanbul projesi lansmanında, basın toplantısında konuşan Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı, proje ve sektör hakkında değerlendirmelerde bulundu. İnanç Kabadayı, projenin şehir merkezinde olduğu ve ulaşım alternatiflerinin dikkate alındığında bölgeye göre proje fiyatlarının çok cazip olduğunu prim potansiyelinin yüksek olduğunu söyledi.

Kabadayı, " Yılbaşından sonra devletin sektör adına yaptığı teşvikler ile birlikte Emlak Konut ve GYODER 'in düşük faizli yaptığı kampanyalar ile hareketli bir dönem geçirdik. Ekonomiye, sektöre moral oldu. Aldığımız moral ve ekonomiye olan güvenimiz tam. Bu nedenle 2,5 milyar TL'lik 8 proje hayata geçireceğiz. Bunun ilk adımı Kordon İstanbul projemiz oldu. Bu projelerden 4'ü İstanbul Anadolu Yakası'nda, 4 proje ise İstanbul Avrupa Yakasın'da bulunuyor." dedi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum