Kağıthane Yahya Kemal Mahallesi Riskli Alan İlan Edildi

İstanbul Kağıthane ilçesi Yahya Kemal Mahallesi riskli alan edildi. Cumhurbaşkanı kararı ile bugünkü resmi gazetede yayınlandı. Yahya Kemal Mahallesi riskli alan bölgesi kroki ve koordinatlarının sınırları belirlendi.

Kağıthane Yahya Kemal Mahallesi Riskli Alan İlan Edildi
Editör: Hakan A.
10 Temmuz 2019 - 08:44

6306 Sayılı Afet Riskli Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Hakkında Kanunu'na göre İstanbul Kağıthane ilçesi Yahya Kemal Mahallesi riskli alan ilan edildi.

İstanbul Kağıthane ilçesi Yahya Kemal Mahallesi 6306 Sayılı Yasa ile (kentsel dönüşüm) riskli alan ilan edildi. Kara bugünki resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe girdi.

Cumhurbaşkanı kararı ile Yahya Kemal Mahallesi riskli alan ilan edildi. Mahallenin riskli alan bölgesinin sınırları ve koordinatları belirlendi. Belirlenen sınırlar dahlinde riskli alan çalışması yapılacak.

30827 Sayı ve Cumhurbaşkanı kararı ile karar sayısı: 1306" İstanbul İli, Kağıthane İlçesi, Yahya Kemal Mahallesi sınırları içerisinde bulunan ve ekli kroki ile listede sınır ve koordinatları gösterilen alanın riskli alan ilan edilmesine, 6306 sayılı Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Hakkında Kanunun 2 nci ve ek 1 inci maddeleri gereğince karar verilmiştir. "

Kağıthane ilçesi Yahya kemal Mahallesi Riskli Alan Sınır Koordinatları ve Krokisi için tıklayınız..
https://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2019/07/20190710-4.pdf

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum