Kahramanmaraş'ta arsa satış ihalesi

Kahramanmaraş'ta Büyükşehir Belediyesi elindeki bazı arsaları ihale yöntemiyle satışa çıkardı. İşte arsa satış ihalesine ilişkin ayrıntılar.

Kahramanmaraş'ta arsa satış ihalesi
Editör: Hakan A.
30 Eylül 2020 - 07:48 - Güncelleme: 30 Eylül 2020 - 07:49
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi elinde bulunan bazı arsaları ihale yöntemiyle satışa çıkardığını duyurdu. Konuya alakalı ihale bilgileri bu sabah Resmi Gazete'de yayımlandı. İşte ihaleye dair bilgiler.

Aşağıda tabloda özellikleri ve ihale bilgileri belirtilen mülkiyeti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesine ait taşınmazların satış ihalesi 2886 sayılı Devlet ihale Kanunun ilgili maddeleri doğrultusunda belirtilen tarih ve saat’te, İsmetpaşa Mahallesi Azerbaycan Bulvarı No: 25 adresindeki Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Encümen salonunda yapılacaktır.

İhale ile ilgili şartnameler 100,00 TL karşılığında (şartname bedeli Mali Hizmetler Dairesi Başkanlığına ödenecektir.) İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığı-Emlak ve Kamulaştırma Şube Müdürlüğünden alınabilir. Şartname bedeli ödemeyenler ihaleye katılamayacaklardır.

İhale ile mülkiyeti satılacak taşınmazın geçici teminat tutarı yukarıdaki tabloda belirtilmiş olup, nakit olarak ödenecekse ihale saatinden önce Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinin Vakıflar Bankası Kahramanmaraş Çarşı Şubesinde bulunan TR 980001500158007292361081 iban nolu hesabına yatırılarak işin adı ihale kayıt numarası ve teminat türü belirtilecektir.


Satış şartnamesinde belirtilen hususlarla taşınmaza ait dosyasındaki bilgileri ve tapudaki takyidatları alıcı aynen kabul etmiş sayılır. İhalenin kesinleşmesinden sonra ihale uhdesinde kalanlar, satış şartnamesine aykırı bir talepte bulunamazlar.

İhale ile satışı yapılacak olan taşınmazın imar plan durumları yukarıda tabloda belirtilmiştir. Bu doğrultuda ihaleye katılacaklar taşınmazın her türlü imar planı ile ilgili durumunu ayrıca araştırmış ve kabul etmiş olarak ihaleye katıldığı kabul edilecektir. 

kahramanmaraş arsa satışı

YORUMLAR

  • 0 Yorum