Kahramanmaraş'ta Büyükşehir otobüs terminalini 10 yıllığına kiraya veriyor

Kahramanmaraş ilinde Büyükşehir Belediyesi Onikişubat ilçesin'deki otobüs terminalini 10 yıl süreyle kiraya verecek.

Kahramanmaraş'ta Büyükşehir otobüs terminalini 10 yıllığına kiraya veriyor
Editör: Hakan A.
17 Aralık 2020 - 15:14
Kahramanmaraş'ta yatırım yapmak isteyenler için önemli bir seçenek Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenecek olan ihalede sunulacak. Şehrin önemli otobüs terminali 10 yıllığına kiraya verilecek. Otobüs terminali işletmek isteyenlerin yakından ilgilendiği ihalenin ayrıntıları belli oldu. 

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 17 Aralık 2020 - İstanbul 


Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Onikişubat ilçesi sınırları içerisinde bulunan Şehirlerarası Otobüs Terminalini 10 yıl boyunca kiraya vereceğini duyurdu. 

Pek çok otobüs firması için Şehirlerarası Otobüs Terminali oldukça önemlidir. Giriş çıkışların kontrol edildiği otobüs terminali işletmeciliği için fırsat niteliğinde bir ihale Kahramanmaraş'ta gerçekleştirilecek. Kapalı tekif usulü 10 yıllığına ihale yöntemiyle kiraya verilecek olan Şehirlerarası Otobüs Terminali için tüm detayları buradan öğrenebilirsiniz.


İHALE KAPALI TEKLİF USULÜ YAPILACAK

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi'nce 10 yıl kiraya verilecek ve kapalı teklif usulü ihale yöntemiyle kiralanacak olan otobüs terminali ihalesi 29 Aralık tarihinde düzenlenecek.  İsmetpaşa Mahallesi Azerbaycan Bulvarı No: 25 adresindeki Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Encümen salonunda ihale ile kiraya verilecek.

 Şehirlerarası Otobüs Terminali şartname bedeli 1.000,00 TL olup (şartname bedeli Mali Hizmetler Dairesi Başkanlığına ödenecektir.) şartnameler İmar ve Şehircilik Dairesi BaşkanlığıEmlak ve Kamulaştırma Şube Müdürlüğünden alınabilir. Şartname bedeli ödemeyenler ihaleye katılamayacaklardır.

kahramanmaraş şehirlerarası otobüs terminali kiralama ihalesi 29 aralık 2020

İhale ile kiralanacak taşınmazın geçici teminat tutarı yukarıdaki tabloda belirtilmiş olup, nakit olarak ödenecekse ihale saatinden önce Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinin Vakıflar Bankası Kahramanmaraş Çarşı Şubesinde bulunan TR 980001500158007292361081 iban nolu hesabına yatırılarak işin adı ve teminat türü belirtilecektir. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum