Kampanyadan ev alacaklar dikkat! Emlak Konut GYO kredi faizlerini 0,69'a çekti...

Emlak Konut GYO kapmayası hızla devam ederken, kampanya kapsamında ev sahibi olmak isteyenler için yeni bir müjde geldi. Emlak konut kampanyasında kredi kullanımında faiz oranı 0.69'a indirildi.

Kampanyadan ev alacaklar dikkat! Emlak Konut GYO kredi faizlerini 0,69'a çekti...
Editör: Hakan A.
06 Haziran 2020 - 17:03
Emlak konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) hayata geçirdiği projelerinde yer alan evler için başlattığı yeni konut kampanyası hızla devam ediyor. İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere Denizli, Kocaeli, Konya, Niğde ve Yalova gibi illerde yer alan projelerinde fırsat kampanyası 'Hayallerini Erteleme Türkiye' sloganı ilebaşladı. Ev hayali kuran vatandaşlar için 3 yıl taksit ertelemeli kampanya için satışlar sürüyor.

Türkiye'nin dev inşaat firmaları tarafından hayata geçirilen konut projelerinde kampanya rüzgarı esmeye başladı. Emlak Konut GYO projelerinde fırsat üstüne yeni bir fısrat daha eklendi. Ev hayali kuran vatandaşın cebine yansayacak önemli bir gelişme yaşandı. Emlak Konut GYO, 'Hayallerini Erteleme' kampanyasında yeni bir hamle ile konut kredisi faizlerini indirdiğini duyurdu. Kampanya dahilinde, Türkiye'nin önemli illerinde, markalı onlarca konut projesi yer alıyor. 

Türkiye'nin en büyük proje geliştiricisi Emlak Konut, 180 ay vadeli yüzde 0.79 faiz oranıyla başlattığı kampanyada fai oranlarında indirime gitti. Şirket son indirimle birlikte yüzde 0.69 oranı ile konut kredi kullandıracak.

Yapılan kredi faiz oranına ilişkin edinilen bilgiye göre, Emlak Konut faizleri kademeli olarak düşürerek, 1 milyon liralık daire için yüzde 0.69, 1 milyon ila 2 milyon liralık daire için yüzde 0.74, 2 milyon lira ve üstü konutlar için ise yüzde 0.79 faiz oranı uygulamaya koyduğu kaydedildi. Bu sayede vatandaşın cebinden daha az para çıkmış olacak.


Emlak Konut projelerinde başlatılan konut kampanyası ile, hemen teslim evlere, 3 yıl sonra taksitleri ödemeye başlayarak hemen oturma imkanı sağlanıyor. Yüzde 10 indirim imkanı sunulan Emlak konut projelerinde sadece yüzde 5 gibi düşük bir peşinat ile ev sahibi olunabiliyor. Belirlenen projede satın alacak evin peşinatı dışında hemen bir ödeme yapılması gerekmiyor.

Proje ve daire seçimi nasıl yapılıyor?

Yoğun ilgi gören yeni kampanyada vatandaş evini nasıl seçecek merak ediliyor. Emlak Konut projelerinden ev almak isteyenler için hazırlanan web sitesi üzerinden size en uygun proje ve daireyi belirleyebiliyorsunuz. Projelerin yer aldığı sayfada projenin nerede olduğu, daire seçenekleri ve konut fiyatlarına ilişkin tüm bilgileri görmek mümkün. Diğer taraftan web sitesi üzerinde yer alan formu doldurmanız durumunda ise Emlak Konut GYO satış ofisi müşteri temsilcisi tarafından kısa süre içerisinde aranarak gerekli bilgileri alabilirsiniz. Satışa sunulan Emlak Konut projelerinde yer alan daireler sınırlı sayıda olabiliyor. Projelerde yer alan evlerin pek çoğu hemen teslim olmasına rağmen bazı projelerde ise daire teslimleri belirtilen zamanlarda yapılıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum