Kamu bankaları yeni kredi destek paketini açıkladı! Faiz oranları ve vadeler belli oldu...

Merakla beklenen yeni kredi desteğini açıklayan kamu bankaları konut, otomobil ve diğer pek çok kalemde ekonomiyi canlandıracak yeni kredi destek paketini açıkladı. Milyonlarca vatandaşın faydalanacağı kredi desteğinde vade ve faiz oranları açıklandı...

Kamu bankaları yeni kredi destek paketini açıkladı! Faiz oranları ve vadeler belli oldu...
Editör: Hakan A.
01 Haziran 2020 - 09:49 - Güncelleme: 01 Haziran 2020 - 14:08
Yeni kredi destek paketleri resmen açıklandı! Beklenen kredi destek paketi sayesinde ekonomide yeni bir canlanma yaşanacak.... Kredi destek paketinde tarihin en düşük konut kredisi için kredi destek paketi resmen açıklandı. İşte Ziraat bankası, Halkbank ve Vakıfbank tarafından açıklanan kredi destek paketi ayrıntıları.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri  - 1 Haziran 2020 - İstanbul


Cumhuriyet tarihinin en büyük kredi paketi olarak nitelendirilen yeni kredi desteği için düğmeye basılmıştı. Haftanın ilk iş gününde piyasalara ve vatandaşa moral verecek yeni kredi destek paketi açıklandı. Kamu bankaları normalleşme sürecine geçiş ve sosyal hayatın canlanması için dört yeni kredi paketini hayata geçiriyor.

Türkiye'de normalleşmenin ilk adımları arasında yer alan yeni bir kredi destek paketi bu sabah resmi olarak duyuruldu. İstanbul, Ankara ve İzmir'de yer alan konutlar için 750 Bin TL'ye kadar destek kredisi sunulacak. En fazla merak edilen konu ise konut kredisi faiz oranı ne kadar olacak? İşte son dakika yeni kredi destek paketinin ayrıntıları.

Kredi desteği bekleyen milyonlarca vatandaşa müjdeli haber bu sabah geldi! Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından açıklanan yeni finansman kredi destek paketi açıldı. Ayrıntıları belli olan yeni kredi desteğinde tüm ayrıntılar belli oldu.

İkinci el binek araç veya ticari araç satın alacak bireysel/kurumsal müşterilere yüzde 0,82 faiz oranı ile taşıt kredisi imkanı sunulacak.

Kamu bankaları normalleşme sürecine geçiş ve sosyal hayatın canlanması için dört yeni kredi paketini hayata geçiriyor.

Konut desteği kapsamında sıfır ve 1. el konutlar için azami 12 ay ödemesiz dönemli, 15 yıl vade ve aylık yüzde 0,64 faizle finansman sunulacak.

Seyahat acentelerinden tatil paketi satın alacak müşterilere 10 bin TL'ye kadar 6 ay ödemesiz 36 ay vadeli uygun şartlarda finansman imkanı sunulacak.

Hatice Kolçak'ın anlatımıyla yen açıklanan kredi destek paketine dair son videosunu YouTube üzerinden izleyebilirsiniz. Videoyu izleyebilmek için tıklayın.

Hatice Kolçak'ın kişisel YouTube kanalına abone olmak ve diğer videolarını izlemek için tıklayın.

 
Sosyal medya hesaplarımızı takip edin!

EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.

Hatice Kolçak'ı takip etmek için Tıklayın.

Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın

Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.

Linkedin sayfamızı takip etmek için Tıklayın.

Pinterest sayfamızı takip etmek için Tıklayın.

YORUMLAR

  • 0 Yorum