Kanal İstanbul ÇED raporu kabul edildi!

Tartışmaları devam eden Kanal İstanbul projesine ilişkin son dakika gelişmesi yaşanıyor. Kanal İstanbul ÇED Raporu kabul edildi!

Kanal İstanbul ÇED raporu kabul edildi!
Editör: Hakan A.
17 Ocak 2020 - 12:42

Türkiye'nin mega projesi Kanal İstanbul hakkında son dakika gelişmesi yaşanıyor. Aylardır tartışılan, İBB Başkanı ve muhalefet'in karşı çıktığı Kanal İstanbul Projesi ÇED raporu ile alakalı sıcak gelişme yaşanıyor.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 17 Ocak 2019 - İstanbul


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Çılgın Proje olarak adlandırdığı Kanal İstanbul projesi'nde süreç hızla işlemeye devam ediyor. ÇED Raporu'na yapılan itirazlar, İBB Başkanı tarafındna yapılan açıklamalar sonrasında önemli gelişmeler yaşanıyor. Bakan Kurum'dan son dakika Kanal İstanbul açıklaması geldi.

Çevre ve Şehircilik bakanı Murat Kurum tarafından yapılan son dakika açıklamasında, "ÇED raporunun onaylandı"ğını duyurdu.


Son Olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Kanal İstanbul tartışması, ülkemizde icraat yapanlarla tek misyonu yapılanları engellemek olanlar arasındaki farkı bir kez daha göstermiştir. 

Şimdi Kanal İstanbul’un ne olduğunu bir kez daha anlatalım ki, sonra “duymadık, bilmiyorduk, haberimiz yoktu” demesinler." açıklamasında bulunmuştu.


Sosyal medya hesaplarımızı takip edin!

EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.

Hatice Kolçak'ı takip etmek için Tıklayın.

Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın

Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.

Linkedin sayfamızı takip etmek için Tıklayın.

Pinterest sayfamızı takip etmek için Tıklayın.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum