Kar Yapı Edonia Garden projesi ile Almanya'da gurbetçilerle buluştu

Kar Yapı'nın Pendik projesi Edonia Garden, Almanya'da başlayan emlak fuarında gurbetçilerin beğenisine sunuldu.

Kar Yapı Edonia Garden projesi ile Almanya'da gurbetçilerle buluştu
Editör: Hakan A.
11 Şubat 2019 - 13:43
Almanya'da düzenlenen Evim Türkiye Fuarı'nda gurbetçilerle buluşan Kar Yapı, standında yüzlerce kişiyi ağırlayarak 12 adet ön satış sözleşmesi imzaladı. Üç gün süren fuarda 'Edonia Garden' projesi yoğun ilgiyle karşılandı.  

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 11 Şubat 2019 - İstanbul


Türkiye'nin önde gelen müteahhitlerinin tüm ihtiyaçlarına yanıt veren Kar Group çatısı altında faaliyetlerini sürdüren Kar Yapı, Almanya'nın Düsseldorf kentinde düzenlenen fuarda gurbetçi vatandaşlarla buluştu. Üç gün süren ve binlerce kişiyi ağırlayan fuarda 'Edonia Garden' projesini tanıtan Kar Yapı, 12 adet ön satış sözleşmesi imzaladı.  

Türkiye’de bir ev sahibi olmayı hayal eden gurbetçilerin ayağına giderek Pendik'te hayata geçirdiği 'Edonia Garden' projesini tanıtan ve yoğun ilgiyle karşılaştıklarını ifade eden Kar Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Şenol Üçüncü, bu yıl ilk kez düzenlenen fuardan beklentilerinin de üzerinde verim sağladıklarını belirtti. 


Fuarla ilgili bilgi veren Üçüncü "Fuar, 3 milyondan fazla Türk’ün yaşadığı Almanya’ya ve komşu ülkelere hitap ediyor olmasından dolayı büyük önem taşıyor. Birikimlerini Türkiye'den ev alarak değerlendirmek isteyen gurbetçilerimiz için büyük bir fırsat sunduk. Onlar da bu fırsatın önemini gördüler ve ciddi ilgi gösterdiler. Üç gün boyunca yüzlerce kişiyi ağırlayarak projemizi tanıtma fırsatı bulduk. Maketimiz özellikle ilgi çekti. Gurbetçi vatandaşlar maket üzerinde incelemeler yaparak projeyi yerinde görmek için Türkiye'ye geleceklerini ifade ettiler. Fuarda ayrıca 12 adet ön satış sözleşmesi imzaladık" dedi.

Kar Yapı tarafından Pendik'te hayata geçirilen 'Edonia Garden' 10'ar katlı 4 blokta 388 adet konut ve 12 adet ticari üniteden oluşuyor. Metrekare büyüklükleri brüt 62.49 m2 ila 147.41 m2 arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerden meydana gelen proje, geniş sosyal donatı ve spor alanlarına sahip bulunuyor. Dokuz dönüm peyzaj ve açık alanı olan projede; açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, basketbol sahası, fitness center, hamam, sauna, buhar odası, kapalı ve açık çocuk oyun alanları, kafeterya, süs havuzları ve yürüyüş yolları yer alıyor. ‘Edonia Garden’, iki katlı otopark ve her daireye özel bir araçlık alan imkanıyla da öne çıkıyor. Lokasyon ve ulaşım kolaylığıyla da farklılaşan 'Edonia Garden', merkezi noktalara yakınlığıyla da dikkat çekiyor. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum