Kartal sahilinde açık havada Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi ile sağlıklı yaşam

İstanbul Kartal'da açık havada yaşam imkanı sunan o AVM, Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesini aldı.

Kartal sahilinde açık havada Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi ile sağlıklı yaşam
Editör: Hakan A.
07 Kasım 2020 - 10:16
İstanbul'da Anadolu Yakası’nın sosyal yaşam merkezi İstMarina AVM, aldığı üst düzey koronavirüs tedbirleriyle TSE denetiminden başarıyla geçerek “Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi”ni aldı.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 7 Kasım 2020 - İstanbul


“Deniz üstü alışveriş” tarzıyla perakende sektörüne yeni bir boyut getiren Anadolu Yakası’nın sahil cephesi en geniş alışveriş merkezi İstMarina, pandemi sürecinin başından itibaren aldığı yüksek önlemlerle ziyaretçilerine güvenli ve sağlıklı bir sosyal yaşam ortamı sunmaya devam ediyor.

Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından uygulanan Covid-19 Hijyen, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Belgeleme Programı'nın şartlarını kusursuzca yerine getiren İstMarina AVM, TSE’nin COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi'ni kazanmaya hak kazandı.

Belge alma sürecinde, TSE tarafından hazırlanan COVİD-19 Hijyen, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Kılavuzu’nda yer alan asansör kullanımı, masalar arası mesafe, tuvaletlerin ve ortak alanların temizliği, dezenfeksiyon işlemlerinin güvenirliği gibi detaylar dikkate alındı.

7/24 saat dezenfeksiyon uygulamalarının yapıldığı AVM’de, misafirlere açık havada alışveriş yapma imkanı sunuluyor. Üst düzey hijyen faaliyetlerini aralıksız sürdüren İstMarina AVM, geniş alanlarıyla da sosyal mesafenin korunmasına özen gösteriyor.

AÇIK HAVADA SAĞLIKLI YAŞAM

Açık havada deniz manzarası eşliğinde, bol oksijenli bir sosyal yaşam alanı sunan İstMarina AVM, geniş teras alanı, geniş alanlara yayılan yüksek oturma kapasitesi, açık havada yemek yeme imkanı sunan cafe ve restoranları, ferah yüksek tavanları, geniş koridorları, pandemiye karşı alınan yüksek hijyen ve güvenlik önlemleriyle ziyaretçilerin tercih sebebi oluyor.  İstMarina AVM, keyifli bir alışveriş deneyiminin yanı sıra sosyal ve kültürel aktiviteleriyle de ziyaretçilerine eğlence dolu anlar yaşatmaya devam ediyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum