Kasap Nusret New York`ta yeni şubesinde daha da pahalı

Magazin figürü olan ve şube ağını Dünyaca ünlü merkezlerde açmaya devam eden ünlü Kasap Nusret yeni açtığı New York şubesinde müşteriler daha yüksek hesapla karşılaşınca sosyal medya üzerinden isyan etti.

Kasap Nusret New York`ta yeni şubesinde daha da pahalı
Editor: Hakan A.
26 Ocak 2018 - 08:12

Türkiye'nin bir dünya markası haline gelen restoran zinciri Nusretr yeni şube ağına eklediği New York restoranında yemek yiyenler yüksek hesapla karşılaşınca durma sosyal medya hesaplarından isyan etti.

Ünlü Kasap Nusret Gökçe, dünya üzerindeki 13’üncü, Amerika’da ise ikinci et lokantasını Miami’den sonra New York eyaletinde açarak mağaza sayısını yükseltmeye devam ediyor. Diğer taraftan lezzeti el üzerinde tutulan ünlü restoranın hesapları ise soğuk su içiren cinsten. 

ABD basınında çıkan haberlere göre, az porsiyonlara yüksek fiyat alan Nusret et lokantasında müşteriler ürünlerin pahalı olmasından ötürü şikayetçi. ABD'de basınının diline düşen Nusret ile alakalı olarak New York Post Gazetesi’nin ünlü yemek eleştirmeni Steve Cuozzo, köşesinde kasap Nusr-et’ini adeta yerin dibine soktu.

İşte New York Post yemek eleştirmeni Steve Cuozzo'nun gözünde Nusr-et; ‘PAHALI, YAĞLI VE AZ’

 Üç kişi birer kadeh kötü şarap içtiğimiz yemeğe 521 dolar ödedik ve aç kalktık, Et korkunç derecede yağlıydı ve porsiyonlar çok azdı,  Nusr-et New York’a hazır değil.!

 Sadece sultanların parasının yeteceği yemeklere New york’ta talep olmaz yorumlarıyla Kasap Nusret Gökçe'nin markası hakkında eleştirilerini tek tek sıraladığı öğrenildi.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum