Kastamonu'da bazı gayrimenkuller için TEİDAŞ tarafından kamulaştırma başlatıldı

TEİDAŞ'ın Kastamonu ilinde yürüttüğü Karacaören KÖK Selalmaz KÖK ENH Selalmaz KÖK Bağlantıları Enerji Nakil Hattı için bazı gayrimenkuller üzerinde kamulaştırma başlatıldı.

Kastamonu'da bazı gayrimenkuller için TEİDAŞ tarafından kamulaştırma başlatıldı
Editör: Hakan A.
04 Aralık 2020 - 09:11
Kastamonu'da  TEİDAŞ'ın yeni enerji projesinin yapımı amacıyla acele kamulaştırma yapılması işlemine bugün başlandı. Kastamonu ilinde nerelerde, hangi gayrimenkuller için kamulaştırma yapılacak buradan öğrenebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 4 Aralık 2020 - İstanbul


Türkiye çapında çok sayıda ilinde planlanan veya sürdürülen kamu ve enerji projelerinin yapımı kapsamında, önceden belirlenen gayrimenkullerin kamulaştırma çalışmaları aralıksız devam ediyor. Bugün Resmi Gazete'de yayımlanan çok sayıda kamulaştırma yapılacak yerler arasında listede Kastamonu'da hayata geçirilecek TEİDAŞ enerji hattı kamu projesi için kamulaştırma yapılmasına karar verilirken, kamulaştırılacak yerler açıklandı. Kastamonu'da gerçekleştirilecek taşınmaz kamulaştırma işleminin ayrıntıları belli oldu.

CUMHURBAŞKANI KARARLARI


–– Kastamonu İli Sınırları İçerisinde Tesis Edilecek Olan “Karacaören KÖK Selalmaz KÖK ENH Selalmaz KÖK Bağlantıları Enerji Nakil Hattı”nın Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 3267)

Kastamonu'da TEİDAŞ'ın yapacağı acele kamulaştırmasına dair yerlerin krokisi ve listesini aşağından inceleyebilirsiniz.

kastamonu gayrimenkul teidaş kamulaştırma 4 aralık 2020

YORUMLAR

  • 0 Yorum