Kastamonu ve Denizli'de acele kamulaştırma yapılacak

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Türkiye Elektrik İletim A.Ş tarafından Kastamonu ve Denizli'de devam eden bazı önemli projeler için acerle kamulaştırma yapılması kararlaştırıldı. Kamulaştırma yapılacak yerlerin listesi haberimizde.

Kastamonu ve Denizli'de acele kamulaştırma yapılacak
Editor: Gökay Demirezen
19 Aralık 2018 - 09:23

Türkiye'nin pek çok ilinde yapılan projeler ile alakalı bazı kurumlar tarafından kamulaştırmalar sürüyor. Özellikle HES ve elektrik iletim hatlarına ilişkin hayata geçirilen projeler için Bakanlık başta olmak üzere projeyi yürüten kurum tarafından bazı taşınmaz ve gayrimenkullerde acele kamulaştırma kararı alınıyor. Bu kapsamda iki proje için bazı taşınmazların kamulaştırılması kararı verildi.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 19 Aralık 2018 - İstanbul


Çok sayıda ilde devam eden projelerde kamulaştırmalar yapılarak projelerin ilerlemesi sağlanıyor. Çevre ve Şehircilik bakanlığı ile TEAŞ tarafından sürdürülen iki proje için kamulaştırma kararı aındı. Denizli ve Kastamonu illerinde bazı taşınmaz ve gayrimenkuller için yapılacak acele kamulaştırmaya ilişkin liste ve ayrıntıları altta verilen bağlantılarda.

İşte acele kamulaştırma yapılacak proje ve bu projelere ilişkin ayrıntılar.

––  Kastamonu İlinde Tesis Edilecek Kuzkaya Regülatörü ve Hidroelektrik Santralinin Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararına dair ayrıntıları görmek için tıklayın. (Karar Sayısı: 472)

––  380 kV Yatağan-Denizli Batı-Denizli-4 Enerji İletim Hattı Projesi Kapsamında Bazı Taşınmazların Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararına dair ayrıntıları görmek için tıklayın. (Karar Sayısı: 474)
 
Sosyal medya hesalarımızı takip edin!

EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.

Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın

Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.