Kayseri`de riskli alan, Elazığ`da Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Proje Alanı ilan edildi

Bakanlık Kayseri`de bazı alanları riskli alan ilan ederken, Elazığ ilinde bazı alanları ise Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Proje Alanı ilan edilmesine ilişkin kararları bu sabah Resmi Gazete`de yayımlandı.

Kayseri`de riskli alan, Elazığ`da Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Proje Alanı ilan edildi
Editor: Hakan A.
11 Nisan 2018 - 06:44

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Türkiye genelinde sürdürülen Kentsel Dönüşüm çalışmaları kapsamında projelerndirme ve riskli alan ilanları hızla devam ediyor. Bu çerçevede Kayseri ilinde bazı alanlar riskli alan olarak ilan edilirken, Elazığ ilinde ise bazı alanların Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Proje Alanı olarak ilan edildi. Karar Resmi Gazete ile duyuruldu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 11 Nisan 2018 - İstanbul

Bakanlık tarafından yürütülen Kentsel Dönüşüm projeleri ile alakalı çalışmalara devam ediliyor. Kentsel dönüşüm riskli alanlarına Kayseri ilinde ilan edilen yeni alanlar eklendi. 

Bakanlar Kurulu tarafından alınan kararla; Kayseri ili, Kocasinan ilçesi, Sahabiye Mahallesi sınırları içerisinde bulunan alanın Riskli Alan İlan Edilmesi hakkında karar bu sabah Resmi Gazete'de yayımlanarak resmen yürürlüğe girdi.

Elazığ ili, Merkez ilçesi sınırları içerisinde bulunan bazı Alanların Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Proje Alanı ilan edilmesi hakkında karar bu sabah Resmi Gazete'de ilan edildi.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum