Reklamı Geç
Kayseri "İldem Park AVM" sahibinden ihaleyle satılık

Kayseri "İldem Park AVM" sahibinden ihaleyle satılık

52 faal mağazasıyla Kayseri'de bulunan, İldem Toplu Konut Yapı Kooperatifi tarafından yeni açılan İldem Park Alışveriş Merkezi ihale yöntemiyle satılıyor. İldem Park AVM ihalesi ne zaman yapılacak?

23 Mayıs 2017 - 16:01

İldem Park AVM Kayseri projesini hayata geçiren Kooparatif 90'a yakın mağazası bulunan ve henüz geçtiğimiz yıl faaliyete geçen Alışveriş merkezini ihale yöntemiyle satışa çıkarıyor. İhale tarihi 29 Mayıs 2017'de gerçekleştirilecek.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 23 Mayıs 2017 - İstanbul

Türkiye'nin hemen her ilinde, büyükşehirlerin ise neredeyse her ilçesine bir AVM furyası hızla devam ediyor. Yapım ve inşaat çalışmaları süren AVM'ler dışında, son zamanlarda satışa çıkartılan AVM'ler de haber konusu oluyor.

Kayseri'de 2016 yılında açılan İldem Park AVM satışa çıkartılan Alışveriş merkezlerinden biri. AVM ihale yöntemiyle satışa çıkarılıyor. Çok sayıda marka ve mağazaya ev sahipliği yapan İldem Park AVM Kayseri'de şimdiye kadar 10 binlerce metrekare alan inşa eden İldem Toplu Konut Yapı Kooperatifi tarafından hayata geçirildi. 

İldem Park AVM'nin toplamda 16.000m2’lik kiralanabilir brüt alanı ve 90’a yakın mağazası ile dikkat çekiyor. Kayseri'de faaliyette olan  İldem Park AVM zengin marka karması ile yer alan 52 aktif marka ve mağaza yer alıyor. Dev AVM'de ayrıca çok sayıda  marka, cafe / restoranların yanısıra geniş sosyal yaşam alanları, teras alanları müşlterilerin hizmetine sunulmuş durumda. İhale tarihi 29 Mayıs tarihinde İldem Toplu Konut Yapı Kooperatifi merkez binasında yapılacak. 

Satış nedeni açıklanmadı

Henüz açılalalı yeni olmasına rağmen neden satış kararı alındığına ilişkin Kopperatif tarafından bir açıklama yapılmazken, Hali hazırda içerisinde faaliyet gösteren mağazalar arasında, Mavi, Migros, Collezione, Burger King, LC Waikiki, Popeyes, Beko, FLO, SDC İskender, Simitçi Dünyası, E-Bebek, Usta Dönerci, Yves Rocher, Opsco, Yeşil Optik, Vera Oyuncak, Sergio Ricci, In Love Silver, Vizyon Kitabevi, Euro Moda, Ay Gold, Takıştır, Polo Club Çanta, Metex Tekstil, Gloria İç Giyim, Turkcell, Vodafone, Türk Telekom, Papatya Kumpir&Waffle, PN Parfüm, Neşve, Binnaz Triko, Big Pizza, Elit Eşarp, Bera Nisa, Harmont&Blaine, Tan Optik, Miss&Jeans, Dastini Bebe, Sigorta, Güler Baharat, Vestel, Ariston, English Home, Kayserigaz, Lemoon, Ruffon, Marka Podyum, Komagene, EveShop, Watsons, Empire Cafe gibi önemli markaların yer aldığı 52 mağaza yer alıyor.

İldem Park AVM nerede, nasıl gidilir?

AVM adersi; Pazartesi – Pazar arasında haftanın her günü saat 10:00 -22:00 arasında  İldem Fatih Mah. Günsazak Cad. No: 65 Melikgazi / Kayseri adresinde hizmet vermeye devam ediyor.

İhale yöntemiyle satış işlemi gerçekleştirilecek olan Kayseri İldem Park AVM ihalesi Kooperatif merkezinde 29 Mayıs tarihinde yapılacak. Daha fazla bilgi için 352 247 10 38 numaralı telefondan bilgi alınabilir.

Günün diğer Emlak Haberlerine baktınız mı?

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..