Kayseri Kocasinan’da acele kamulaştırma

Kayseri Kocasinan'da acele kamulaştırma

Kentsel dönüşüm çalışmalarının sürdüğü Kayseri iline bağlı Kocasinan ilçesinde Seyrani Mahallesi'nde bazı taşınmazlar için acele kamulaştırma kararı çıktı.

11 Mart 2017 - 09:26

Kayseri'de devam eden kentsel dönüşüm kapsamında Kocasinan ilçesinde Seyrani Mahallesi'nde bazı taşınmazların kamulaştırılması kararlaştırıldı. Acele kamulaştırma yapılacak yerler haberimizde.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 11 Mart 2017 - İstanbul

Türkiye genelinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı başta olmak üzere il ve ilçe belediyelerince yürütülen kentsel dönüşüm çalışmaları hızla devam ederken, kamulaştırma çalışmaları da sürüyor. 

Bu kapsamda Kayseri ilinde devam eden dönüşüm projeleri için bazı taşınmazların acele kamulaştırılması kararı verildi. Karar Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanarak resmen yürülüğe girdi.

Kayseri ili, Kocasinan ilçesi, Seyrani Mahallesi sınırları lçerisinde bulunan bazı taşınmazların bölgede yürütülen Kentsel dönüşüm ve gelişim çalışmaları kapsamında Kocasinan Belediye Başkanlığı tarafından Acele Kamulaştırılması hakkında karar Resmi Gazete'de yayımlandı.

Kayseri'de kamulaştırma yapılacak yerlerin listesi için altta verilen bağlantıya bakabilirsiniz.

- Kayseri ili, Kocasinan ilçesi, Seyrani Mahallesi taşınmaz kamulaştırması

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..