Kayseri Kocasinan’da Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Proje Alanı...

Kayseri Kocasinan'da Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Proje Alanı ilan edildi

Kayseri iline bağlı Kocasinan ilçesi'nde bir mahallede kentsel dönüşüm ve gelişim alanı ilan edildi. Karar Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi.

13 Kasım 2016 - 17:35

Bu sabah açıklandı! Kayseri Kocasinan ilçesine bağlı bir mahalle kentsel dönüşüm ve gelişim alanı olarak ilan edilmesi kararlaştırıldı. Karar Resmi Gazete'de yayımlandı...

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 13 Kasım 2016 - İstanbul

Kentsel dönüşüm çalışmalarının hızla ilerlediği Kayseri iline bağlı Kocasinan ilçesi'nde bir mahallede Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Proje Alanı ilan edildi. Konuya ilişkin ilan Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında duyuruldu. Buna göre Kocasinan ilçesi'ne bağlı bulunan Beyazşehir Mahallesi bazı alanları proje alanı ilan edilmesine karar verildi.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Kentsel dönüşüm çalışmalarının sürdüğü Manisa çok sayıda mahallede riskli alan ilan edilmesi yöçnünde kararını duyurdu. Kayseri İli, Kocasinan İlçesi, Beyazşehir Mahallesi sınırları içerisinde yer alan bazı alanların Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Proje Alanı ilan edilmesi hakkında Karar bugünkü Resmi Gazete'de yayımlanarak resmen yürürlüğe girdi. Karar Bakanlar kurulu başta olmak üzere, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Yıldırım'ın imzasından geçti.

KAYSERİ KOCASİNAN İLÇESİ PROJE ALANI İLAN EDİLEN YERLERİN LİSTESİ İÇİN BURAYA BAKINIZ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..