Kayseri Melikgazi'de bazı alanlar hakkında riskli alan ilanı yapıldı

Kayseri'de Melikgazi ilçesinde bazı alanların riskli alan ilan edilmesi kararı ve ayrıntıları Resmi Gazete'de yayınlandı.

Kayseri Melikgazi'de bazı alanlar hakkında riskli alan ilanı yapıldı
Editör: Hakan A.
06 Ocak 2021 - 10:16
Türkiye'de afetlere karşı binaların güçlendirilmesi, yapı stoklarının sağlamlaştırılması adına, depreme dayanıklı hale getirilmesini öngören kentsel dönüşüm projeleri için önemli adımlar atılıyor. Bakanlık ve belediyeler tarafından yürütülen kentsel dönüşüm çalışmalarında yeni kararlar art arda geliyor.Son olarak Kayseri'de yeni riskli alanların belirlenmesi kapsamında önemli kararlar alınarak uygulamaya konuldu. Bu çerçevede Kayseri ilinde kentsel dönüşüm çalışmasında bazı yerlerin riskli alan ilan edilmesi yönünde karar açıklandı. İlgili Karar bugünkü Resmi Gazete'de ilan edildi.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 6 Ocak 2021 - İstanbul 


Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Kentsel dönüşüm projelerinin devam ettiği bazı iller ve bu illere bağlı ilçe ve mahallelerde yeni alanların belirlenmesi kapsamında riskli alanların ilanını açıklamaya devam ediyor. Bugun açıklanan Kayseri iline bağlı Melikgazi ilçesi, Cumhuriyet Mahallesi ile alakalı önemli bir gelişmeyi Resmi Gazete'de ilan ederek duyurdu. İlgili riskli alan ilanına dair karar Resmi Gazete'de ilan edilerek resmen yürürlüğe girerken, merak edenler için İşte Kayseri ili Melikgazi ilçesinde uygulanacak olan son dakika kararının önemli ayrıntıları...

Kayseri İli, Melikgazi İlçesi, Cumhuriyet Mahallesi Sınırları İçerisinde Bulunan Alanın Riskli Alan İlan Edilmesi Hakkında Karar (Karar Sayısı: 3356)


Kayseri Melikgazi ilçesi sınırları içerisinde ilan edilen yeni riskli alanlar hakkında bugün yayınlanan Resmi Gazete ilanı ve diğer ekli krokileri görmek için ilgili gazetenin sayısına buradan ulaşabilirsiniz.

Kayseri, Melikgazi ilçesi, Cumhuriyet mahallesi ve bölgeyi kapsayan riskli alan ilanına dair görsel ve kapsadığı alanları alttaki krokide görebileceksiniz.

kayseri melikgazi ilçesi riskli alan ilan edilen yerlerin listesi 6 ocak 2021

YORUMLAR

  • 0 Yorum