Kensel Dönüşüm Sertifika Programı Başlıyor

Kentsel Dönüşüm Sertifika Programı 15 Şubat 2020'den itibaren Antalya'da, 22 Şubat 2020'den itibaren İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsünde başlıyor.

Kensel Dönüşüm Sertifika Programı Başlıyor
Editor: Hatice Kolçak
24 Ocak 2020 - 16:14

Bu sene 22.si düzenlenecek Türkiye’ nin kentsel dönüşüm konusunda ilk ve sürdürülebilir uzmanlık programı eğitimi olan “Kentsel Dönüşüm Uzmanlık Programında” kentsel dönüşüm her yönüyle sahadan gelen tecrübeli hocalar eşliğinde katılımcılara aktarılacak ve katılımcıların kentsel dönüşüm konusunda uzmanlaşmaları sağlanacaktır.

Emlak Pencerem - 24 Ocak 2020


Management Plus ve İstanbul Üniversitesi (SEM) işbirliği ile düzenlenen “Kentsel Dönüşüm Uzmanlık Sertifika Programının” 22 si 15 Şubat 2020 de Antalya’ da, 23 Program ise 22 Şubat 2020 de İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsünde Cumartesi-Pazar günleri dersler olacak şekilde başlayacak.

Bu güne kadar İstanbul’ da 18, Bursa da 1, Balıkesir de 1, Hatay da 1 program başarıyla tamamlanarak 460 katılımcı kentsel dönüşüm uzmanlık sertifikalarını aldılar.

Şu anda TOKİ kuruluşu GEDAŞ ile İstanbul ve Ankara da aynı eğitim devam etmektedir. Kentsel Dönüşüm süreci içinde fiilen çalışan uygulamacı hocalar tarafından verilen ve toplam 64 saat (8 gün) süren sertifika programı sonunda başarılı olan katılımcılara İstanbul Üniversitesinin kaşe ve imzalı kentsel dönüşüm uzmanlık sertifikası verilecektir.