Kentsel Dönüşüm Çamlıca'da imza töreni ile sürüyor

Üsküdar ilçesine bağlı Çamlıca'da hızla devam eden kentsel dönüşüm projesi kapsamında bugün toplu imza töreni gerçekleştirilecek.

Kentsel Dönüşüm Çamlıca'da imza töreni ile sürüyor
Editor: Hakan A.
29 Ocak 2018 - 07:58 - Güncelleme: 29 Ocak 2018 - 08:36

İstanbul genelinde hızla devam eden kentsel dönüşüm projeleri çerçevesinde Üsküdar ilçesinende Çamlıca mahallesi için dönüşüm süreci ilerlemeye devame diyor. BU kapsamda toplu imza töreni gerçekleştiriliyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 29 Ocak 2018 - İstanbul

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve yerel belediyelerce Türkiye genelinde süren kentsel dönüşüm çalaışmalarında Üsküdar ilçesinde kısmi dönüşümler hızla devam ediyor. Üsküdar Belediye başkanlığı tarafından Çamlıca mahallesi kentsel dönüşümünde yeni bir aşamaya geçildi. 

Dönüşüm için düğmeye basılan İstanbul Üsküdar'da Çamlıca için imza töreni yapılacak. Toplu imza töreni 29 Ocak Pazartesi günü yapılacak.

Konuyla alakalaı Üsküdar belediye Başkanlığı tarafından yapılan yazılı duyuruda; "29 Ocak Pazartesi günü saat 20.00’de Kirazlıtepe Boğaziçi Yaşam Merkezi’nde gerçekleşecek olan Çamlıca Örnek Dönüşüm Projesi toplu imza törenine Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen katılımı gerçekleşecektir" denildi.

Toplu imza töreni, KİRAZLITEPE BOĞAZİÇİ YAŞAM MERKEZİ'ne düzenlenecek. Törene çok sayıda vatandaşın yanı sıra basın mensupları da katılım gösterecek.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum