''Kentsel Dönüşüm Ödülleri'' Sahiplerini Bulacak

2013 yılından beri kentsel dönüşüm sürecini kamuaoyuna iyi bir şekilde anlatmak amacıyla düzenlenen “Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm Kongresinin” bu yıl altıncısı gerçekleştirilecek.

 ''Kentsel Dönüşüm Ödülleri'' Sahiplerini Bulacak
Editor: Hatice Kolçak
28 Ekim 2019 - 12:26 - Güncelleme: 28 Ekim 2019 - 12:27

7 Kasım Perşembe günü Fairmont Quasar Hotel İstanbul'da düzenlenecek olan kongrenin ana teması “Kentsel Stratejiye Dayalı Dönüşüm” oldu.

4 ana oturumdan oluşan kongrede, ''Kentsel Dönüşüm Ödülleri''ni almaya hak kazanan belediyeler belli oldu.

Emlak Pencerem - 28 Ekim 2019


“Kentsel Stratejiye Dayalı Dönüşüm” ana temasıyla gerçekleştirilecek olan kongre her yıl Management Plus Danışmanlık ve Eğitim tarafından düzenlenmekte ve 4 ana oturumdan oluşmakta.

7 Kasım 2019 Perşembe günü Fairmont Quasar Hotel İstanbul’ da düzenlenecek kongre de inşaat sektörünün ve belediyelerin önde gelen temsilcileri ve başkanları kentsel dönüşüm konusunu 4 ayrı oturumda her yönüyle masaya yatırılacak kongre kapsamında, bu yıl ikinci kez ‘Kentsel Dönüşüm Başarı ve Teşvik” ödüllerini almaya hak kazanan belediyeler 2 ay süren yoğun değerlendirme çalışmaları sonucu belli oldu.

Bu yıl 6.'sı düzenlenecek olan ve Türkiye’ nin kentsel dönüşüm konusunda ilk ve tek Ulusal kongresi olan “Ulusal Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm Kongresi'nde” kentsel dönüşüm her yönüyle ele alınacak. Türkiye’nin dört bir yanından belediye başkanları, inşaat ve gayrimenkul sektörünün önde gelen temsilcilerinin konuşmacı ve konuk olarak yer alması beklenmekte.

Açılış konuşmalarını Türkiye Belediyeler Birliği ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Fatma Şahin’ in yapacağı kongreye, Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Murat Kurum’un da açılış konuşmalarını yapmak ve ödül almaya hak kazanan belediyelere ödüllerini takdim etmek üzere katılımı bekleniyor.

Ayrıca Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Sayın Birol Ekici, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Memduh Büyükkılıç, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Tahir Büyükakın, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ekrem Yüce, Esenler Belediye Başkanı Sayın Tevfik Göksu’ nun da konuşmacı olarak katılacağı kongreye bir çok il ve ilçenin belediye başkanları da katılacaklar.

Kongreye kayıt olmak için : 0216 9701702 – 0532 2711399 nolu telefonlardan veya managementplus web sitesinden kayıt yaptırılabilir.