KİPTAŞ 2018 projesi Yeşilce Aydos satılık konut fiyatları kaç liradan başlıyor?

KİPTAŞ yeni projelerine devam ediyor. İstanbul'da Pendik ilçesinde hayata geçirdiği 2018 yılı projesi 'Yeşilce Aydos' düzenlenen basın toplantısıyla alıcısının beğenisine sunuldu. Satılık konut fiyatları KİPTAŞ Yeşilce Aydos projesinde kaç liradan başlıyor?

KİPTAŞ 2018 projesi Yeşilce Aydos satılık konut fiyatları kaç liradan başlıyor?
Editor: Hakan A.
20 Aralık 2017 - 11:50 - Güncelleme: 22 Şubat 2018 - 22:22

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraki KİPTAŞ toplu konut atağına 2018'e girmeden hızlandırdı. Yıl içinde tanıtımını gerçekleştirdiği projeler dışında şimdi, Pendik ilçesinde yeni bir proje için düğmeye bastı. KİPTAŞ 2018 yılı projesi olacak Yeşilce Aydos konutlarını tanıttı. Peki KİPTAŞ Yeşilce Aydos satılık konut, satılık ev fiyatları kaç liradan başlıyor?

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 20 Aralık 2017 - İstanbul

Gayrimenkul sektöründe yeni konut projeleri tanıtılmaya devam ediyor. Sektörün önemli sosyal konut proje geliştiricilerinden İBB iştiraki KİPTAŞ yeni bir projesinin daha tanıtımını bugün gerçekleştirdi. KİPTAŞ Pendik bölgesinde yeni projesi Yeşilce Aydos'ta satılık konut fiyatlarını düzenlediği lansmanla açıkladı. Bugün süzenlenen basın toplantısında KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım'ın katılımı ile gerçekleştirildi.

332 konut olarak İstanbul Anadolu Yakası konut projelerinden biri olan KİPTAŞ imzalı Yeşilce Aydos Pendik ilçesinde 5 blok üzerinde inşaa edilecek. KİPTAŞ kalitesi ev güvencesi ile 2018 yılı projelerine hız veren şirket, Pendik ilçesinde vatandaşı ev sahibi yapacak.

KİPTAŞ konut projelerini yakından takip edenler en fazla konut fiyatlarını merak ediyor. Peki Yeşilce Aydos konutlarında satılık konut fiyatları kaç TL'den başlıor? En ucuz ve en pahalı satılık ev fiyatları emlakpencerem.com farkıyla haberimizde okuyabilirsiniz.

KİPTAŞ'ın Pendik Aydos ormanları yanı başında hayata geçirdiği 332 konutluk projesi 2019 yılında sahiplerine teslimedilecek. Yeşilce Aydos satılık konut fiyatları ise 2+1 satılık ev fiyatları 270 bin tl olarak başlangıç konut satış fiyatı olarak açıklandı. Satılık konut fiyatları Yeşilce Aydos'ta en pahalısı ise 3+1 daire tiplerinde 460 Bin lira olarak açıklandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum