Reklamı Geç
KİPTAŞ Başakşehir Hoşdere evleri 36 ayda tamamlanacak

KİPTAŞ Başakşehir Hoşdere evleri 36 ayda tamamlanacak

KİPTAŞ Başakşehir Hoşdere konut projesi için çalışmalar hızla devam ediyor. KİPTAŞ Hoşdere evleri 36 ay gibi kısa bir zamanda tamamlanacak.

07 Mart 2015 - 16:01 - Güncelleme: 23 Şubat 2017 - 22:42

KİPTAŞ Başakşehir Hoşdere konut projesi için çalışmalar hızla devam ediyor. KİPTAŞ Hoşdere evleri 36 ay gibi kısa bir zamanda tamamlanacak.

KİPTAŞ tarafından İstanbul Başakşehir bölgesinde hayata geçirilecek olan 600 dairelik konut projesi için ÇED gerekli değildir 'Çevresel Etki Değerlendirmesi Gerekli Değildir' kararı çıktı.

Hakan AMAN / Emlak Pencerem

 KİPTAŞ Başakşehir yeni projenin ilk görselleri emlakpencerem.com'da emlak haberleri sayfasında.

KİPTAŞ 2015 yılında yeni projelerle konut sahibi olmak isteyen ailelere alternatifler sunmaya devam ediyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) bünyesinde kurulan ve uygun fiyatla vatandaşı ev sahibi yapan KİPTAŞ yeni projeler için çalışmalarını sürdürüyor.

Başakşehir'e 600 dairelik dev proje

14 katlı toplam 12 bloktan oluşacak olan KİPTAŞ Hoşdere konut projesinde toplamda 600 daire yer alacak. KİPTAŞ Başakşehir Hoşdere konut projesi kapsamında yer alan daire tipleri 2+1 ve 3+1 olarak tasarlandı.

KİPTAŞ Hoşdere Konut Projesi 36 ay'da tamamlanacak!

Toplamda 25 bin 920,50 metrekarelik bir arazi üzerinde hayata geçirilmesi planlanan KİPTAŞ Hoşdere Konut projesi 36 ay içerisinde tamamlanması öngörülüyor.

KİPTAŞ Başakşehir Hoşdere Evleri projesi kapsamında 326 adet 2+1, 274 adet 3+1 daire tipi yer alacak.

5 bin 820 metrekare alanın 2 adet kapalı otoparka ayrıldığı Kiptaş Hoşdere Konutları projesinin sosyal olanakları arasında çocuk oyun parkları, basketbol sahası, açık hava fitness, süs havuzları, güvenlik ve otopark gibi birçok imkan yer alıyor.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından verilen ÇED gerekli değildir raporunda;

İSTANBUL ili BASAKSEHIR, ilcesi 558 ADA, 8 PARSEL mevkiinde

İSTANBUL ili BASAKSEHIR, ilcesi 558 ADA, 8 PARSEL mevkiindeki KİPTAŞ İSTANBUL KONUT İMAR PLAN TURİZM ULAŞIM SAN. VE TİC. A.Ş. tarafından yapılması planlanan 600 KONUT İNŞAATI projesi ile ilgili olarak Bakanlığımıza sunulan dosyayı PTD Dosyası incelenmiş ve değerlendirilmiştir ÇED Yönetmeliği’nin 17. maddesi gereğince 600 KONUT İNŞAATI projesi'ne Valiliğimizce “Çevresel Etki Değerlendirmesi Gerekli Değildir” kararı verilmiştir.

Proje kapsamındaki 600 konut planlanmakta olup yaklaşık 1.748 kişi yaşayacak

KİPTAŞ Kampanya detayları;

KİPTAŞ güvencesiyle Tamamı hemen teslim Vaditepe Bahçeşehir konut projesi ödeme planı ise şöyle;

Kampanyalı satışlar dahilinde, 60 aya vade farksız faizsiz, 12 aya kadar 0.45 vade farkı, 240 aya kadar 0.79 vade farkı oranlarıyla 20 yıla kadar konut kredisi kullanımı dışında sadece peşin alımlarda geçerli olan yüzde 20'lik indirim fırsatı sunulan iki proje hakkında kapsamlı bilgiyi Emlak Pencerem Yeni Projeler sayfamızdan erişerek form doldurabilirsiniz.

KİPTAŞ projelerine buradan ulaşabilir, form doldurarak müşteri temsilcisinin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için buraya bakınız

https://projeler.emlakpencerem.com/vaditepe-bahcesehir/projesi/63/

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..