KİPTAŞ, hemen teslim konut projelerinde 240 ay taksitle kampanya

KİPTAŞ, hemen teslim konut projelerinde 240 ay taksitle kampanya

KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım, 240 ay vadeli konut kampanyasında biz de varız dedi, iki KİPTAŞ projesini kampanyaya dahil etti. KİPTAŞ 20 Yıl vadeli konut kampanyası satışlarına işte bu iki projeyle başladı.

25 Şubat 2017 - 12:31

İBB Bünyesinde proje üreten KİPTAŞ Güçlü Türkiye kampanyası kapsamında 20 yıl vadeyle konut satışlarının startını verdi. KİPTAŞ hemen teslim iki projesinde 20 yıla varan vadelerde konut satışına başladı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 25 Şubat 2017 - İstanbul

Şubat ayında başllayan konut kampanyasına bir firma daha dahil oldu. İstanbul'da dev projelere imza atan KİPTAŞ, 31 Mart tarihine kadar 240 ay vadeli konut satışı için düğmeye bastı. 

KİPTAŞ imzalı iki dev proje Vaditepe Bahçeşehir ve Venezia Mega konut projelerini dev kampanyasına dahil derken, bu iki projede 240 aya kadar vade imkanı sunulacak. KİPTAŞ tarafından hayata geçirilen her iki projede de yaşam başlarken projede ki evler hemen teslim olarak ev sahibi olmak isteyenlere sunuluyor.

KİPTAŞ kampanyasında satışların stoklarla sınırlı olduğu kampanya kapsamında, konut alıcılarına ve yatırımcılarına 60 aya vade farksız, 120 aya yüzde 0.45, 240 aya ise yüzde 0.79 vade farkıyla konut kredisi imkanın yanı sıra KİPTAŞ, yatırımcılara peşin alımlarda yüzde 20 indirim avantajını kampanya dahilinde sunulacak.

KİPTAŞ projelerinden nasıl ev sahibi olunur?

KİPTAŞ aşağıda belirtilen iki konut projesinde satışa çıkardığı evler için yapılması gereken oldukça kolay. Beğendiğiniz proje ile alakalı bilgi almak, detayları öğrenmek için alttaki bağlantı aracılığı ile form doldurmanız yeterli olacak. KİPTAŞ satış ofisi temsilcileri sizlerle irtibata geçecektir.

Daha fazla bilgi almak, form doldurmak için buraya bakınız

https://projeler.emlakpencerem.com/vaditepe-bahcesehir/projesi/63/

Vaditepe Bahçeşehir projesi

 Bahçeşehir’de 2+1’den 5+2’ye kadar konut seçeneklerinin yer aldığı Vaditepe’de 3+1 ve 4+1 daire tiplerinin halen satışlarının sürdüğü projede ev sahibi olmak isteyenlere hemen teslim evler 20 yıl vadeler, yüzde 5 peşinatla satışları gerçekleştirilecek.

Venezia Mega projesi

KİPTAŞ'ın kampanyaya dahil ettiği bir diğer konut projesi ise Venezia Mega olarak öne çıkıyor.. Projede 1+1’den 4+1’e kadar daire seçenekleri yer alırken, lüks ve konforlu detaylara sahip konutların büyüklükleri 60 metrekare ile 240 metrekare arasındaki hemen teslim edilecek olan daireler alıcısının beğenisine sunuldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..