KİPTAŞ, İstanbul Beylikdüzü Gürpınar Sitesi kentsel dönüşüm projesine başlıyor

Beylikdüzü Belediyesi ile KİPTAŞ arasında yapılan anlaşma ile Gürpınar Sitesi kentsel dönüşüm projesi için ilk adım atıldı.

KİPTAŞ, İstanbul Beylikdüzü Gürpınar Sitesi kentsel dönüşüm projesine başlıyor
Editör: Hakan A.
11 Kasım 2020 - 15:07
İstanbul Beylükdüzü ilçesinde yıllardır sorun haline gelen Gürpınar Sitesi ile alakalı çözüm süreci için KİPTAŞ ile iilk imzalar atıldı. KİPTAŞ, Beylikdüzü Belediyesi ile yaptığı anlaşma ile Gürpınar Sitesi kentsel dönüşüm projesi başlıyor.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 11 Kasım 2020 - İstanbul


Beylikdüzü Belediyesi, İBB ve Kiptaş ile Gürpınar Siteler Bölgesi Kentsel Dönüşüm Protokol İmza Töreni gerçekleştirildi. 

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı (İBB) Ekrem İmamoğlu, KİPTAŞ, Beylükdüzü'nün bitmeyen problemlerinden biri olan Gürpınar Sitesi ile alakalaı olarak ön protok imzaladı.


KİPTAŞ Beylikdüzü'nde Gürpınar Sitesi için dönüşüm yapacak!

İBB Başkanı İmamoğlu'nun katıldığı imza töreninde KİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt ile Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, Gürpınar Sitesi kentsel dönüşüm projesinde ilk adımları attıkları anlaşmayı imzaladı.

Konuyla alakalı Başkan İmamoğlu, twitter hesabından açıklamlarada bulundu. İBB, KİPTAŞ ve Beylikdüzü Belediyesi anlaşması hakkında, 'Yıllardır çözülemeyen Beylikdüzü Gürpınar Siteler bölgesinin kentsel dönüşüm problemini çözüyoruz. Kiptaş - Gürpınar Siteler protokol imza törenindeyiz.' ifadeleriyle müjdeli haberi verdi. 

İBB, KİPTAŞ, Beylikdüzü belediyesi gürpınar sitesi imza töreni

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum