KİPTAŞ İzmit Çınar Evler kura sonuçları isim isim tam listesi

KİPTAŞ İzmit Çınar evler konut projesi kura çekilişi bugün online olarak gerçekleştirildi. 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin yer aldığı KİPTAŞ İzmit Çınar Evler kura sonuçları isim listeleri belli oldu.

KİPTAŞ İzmit Çınar Evler kura sonuçları isim isim tam listesi
22 Ocak 2021 - 13:33 - Güncelleme: 22 Ocak 2021 - 18:24
İstanbul'un sosyal konut anlayışını ilk kez şehir dışına taşıyan KİPTAŞ, İzmit Belediyesi işbirliği ile hayata geçirilecek Çınar Evler konut projesinde inşaat süreci hızlanıyor. Diğer taraftan hak sahipleri bugün düzenlenen kura çekilişi ile belirlendi. 20 kat başvuru alınan 143 konut için ev hayali kuran 2930 kişi başvuru yaptığı KİPTAŞ Çınar Evler kura sonuçları yapılan çekilişle açıklandı.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 22 Ocak 2021 - İstanbul 


28 Aralık 2020'de temelleri atılan KİPTAŞ'ın ilk şehir dışı projesi İzmit Çınar Evleri Konutları için kura çekilişi düzenlendi. Topkapı’daki KİPTAŞ Genel Müdürlüğü’nde, noter huzurunda düzenlenen çekiliş etkinliği, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu ve İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in katılımıyla gerçekleştirildi. 

KİPTAŞ İzmit Çınar evler konut projesinde hak sahibi olmak için başvuruda bulunanlar arasında yapılan kura çekilişi sonuçları kurumun resmi sosyal medya hesapları üzerinden online olarak yapıldı. Canblı yayında vatandaşlar ev shaibi olmaya hak kazandıklarını öğrendiler. Kura sonuçlarını ise haberimizin sonundan öğrenebilirsiniz.

3 HAFTADA 2 BİN 930 BAŞVURU

KİPTAŞ İzmit Çınar Evler konut satış başvuruları bundan kısa bir süre önce başlatılarak sonlandırıldı. Toplamda 143 adet 2+1 ve 3+1 konutun yer alacağı İzmit Çınar Evler konut projesinin 3 haftalık satış başvurularına 2 bin 930 kişi başvuruda bulundu. Bugün düzenlenen kura çekilişi ile KİPTAŞ Çınar Evler başvurusu yapanlar arasında ev sahibi olmaya hak kazananlar belirlendi.

KURA SONUÇLARI NE ZAMAN BELLİ OLACAK?

KİPTAŞ İzmit Çınar Evler kura sonuçları merakla bekleniyor. 2930 kişi arasından belirlenen şanslı hak sahipleri ev sahibi olabilecekler. Bu gün düzenlenen ve tamamlanan kura sonuçları KİPTAŞ web sitesinde isim isim tam listesinin açıklanmasının hemen peşinden emlakpencerem.com sitemizde tüm isimler açıklanacak.

KURA SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI AÇILMIŞTIR!

İzmit Çınar Evler konut projesine başvuru yapanlar için bugün düzenlenen kura çekilişi sonuçları sorgulama ekranı açılmıştır. Buradan kura sorgulaması yapabilirsiniz.

Not: Haberimizin hazırlandığı sırada kura sonuçları belli olmuştur. Kura sonuçlarını içeren isim listesi henüz KİPTAŞ sitesine yüklenmemiştir. Yüklenir yüklenmez sitemizde yayınlanacaktır.
 
4 BLOKTA 143 KONUT

Az katlı mimari tasarımı ile dikkat çeken KİPTAŞ'ın İzmit Çınar Evler konut projesi 4 blokta 143 konut ve 5 ticari birim olarak hayata geçiriliyor. Proje çerçevesinde ortalama kat brüt alanları 87 m2 olan 37 adet 2+1 bahçe kullanımlı daire, 93 m2 olan 66 adet 2+1 ara kat daire, 124 m2 olan 40 adet 3+1 olmak üzere toplam 143 konut olarak tasarlandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum