KİPTAŞ Locamahal Veliefendi konut satışları başladı

KİPTAŞ Zeytinburnu'nda inşa edeceği 1262 adet konutluk Locamahal Veliefendi 'de bugün düzenlenen lansmanla satışlara başladı. KİPTAŞ Locamahal Veliefendi konut fiyat listesi, ödeme planı ve diğer lansman ayrıcalıkları için tıklayın.

Editor: Hakan A.
10 Ekim 2017 - 08:35 - Güncelleme: 24 Şubat 2018 - 00:22

KİPTAŞ 2017 yeni konut projelerine bir yenisi daha eklendi İstanbul Avrupa yakasında önemli lokasyonlardan birinde Zeytinburnu ilçesinde E-5'in yanıbaşında önemli bir proje için düğmeye basıldı. KİPTAŞ Zeytinburnu Locamahal Veliefendi konutlarında daire satışları başladı. Peki KİPTAŞ Locamahal Veliefendi satılık konut fiyatları kaç liradan başlıyor? Güncel satış fiyatları neler? İşte önemli bilgiler.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 10 Ekim 2017 - İstanbul

İstanbul Büyükşehir Belediyesi şirketlerinden KİPTAŞ konut üretimine, sosyal konut satışlarına devam ediyor. İstanbullu için konut üreten şriket Zeytinburnu'nda hayata geçireceği yeni projesi KİPTAŞ Locamahal Veliefendi konut projesini bu sbaah düzenlediği basın toplantısıyla görücüye çıkardı.

KİPTAŞ Locamahal Veliefendi konut projesi basın lansmanı ile 1262 adet konutun satışlarına da başlanmış oldu. KİPTAŞ Locamahal projesinde satışa çıkan evlerin fiyatları ise merak edilen konulardan.

İşte Locamahal Veliefendi güncel konut fiyat listesi

En düşük konut fiyatı Locamahal Veliefendi projesinde 620 Bin TL'den başlangıç gösteriyor. Bu fiyat 2+1 daireler için geçerli. En pahalı konut fiyatı ise projede 1 Milyon 800 Bin TL den satışa çıkartıldı.

KİPTAŞ Locamahal Veliefendi projesi açıklanan resmi güncel fiyat listesi Locamahal Veliefendi Daire Tipi Locamahal Veliefendi Fiyat Aralığı     2+1 daire seçeneği konut fiyatı  620 Bin TL 3+1 daire seçeneği konut fiyatı  1 Milyon 200 - 1 Milyon 600 Bin TL 4+1 daire seçeneği konut fiyatı  1 Milyon 400 - 1 Milyon 800 Bin TL

Gayrimenkul sektörünün önemli konut projesi geliştiricisi ve üreticisi KİPTAŞ Locamahal Veliefendi projesi kapsamında, Şehrin merkezi Veliefendi’de, E5 otoyolunun yanı başında, üstelik Kiptaş güvencesiyle yükselen Locamahal Veliefendi; ulaşım imkanları da hesaba katılınca yatırımcılara kaçırmak istemeyecekleri bir kazanç fırsatı sunuyor.

KİPTAŞ Locamahal Veliefendi, en değerli varlıklarımız olan çocuklara eşsiz bir oyun alanı konforu sunuyor. 

Atlama taşları, metal sazlıklar, tırmanma duvarı, kum havuzu, kaydırak, tünelli kaydırak ve oyun tepelerinden oluşan temalı oyun parklarında, çocuklar keyifle vakit geçirecek. 

KİPTAŞ Locamahal Veliefendi projesi’nde yaşamı güzelleştiren her şey güvence altında. 7/24 özel güvenliği, kapalı otoparkı ve size özel yaşam alanıyla Locamahal’de içiniz rahat, sevdikleriniz güvende olacak. 

 

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum