`Kira kontratı` nasıl hazırlanır? 2018 emlak...

`Kira kontratı` nasıl hazırlanır? 2018 emlak bilgi rehberi

Kira kontratı diğer adıyla kira sözleşmesi nasıl hazırlanır? Kime hazırlatılır? 2018 yılı kira kontratı örneği sayesinde sadece şartlar ve koşulları doldurarak kendiniz rahatça kira kontratınızı nasıl hazırlayabilirsiniz? Örneğiyle birlikte kira sözleşmesi haberimizde.

`Kira kontratı` nasıl hazırlanır? 2018 emlak bilgi rehberi
Editor: Hakan A.
09 Şubat 2018 - 09:20 - Güncelleme: 10 Ocak 2019 - 08:08

2018 yılında Ocak ve Aralık ayları arasında konutlar için kira sözleşmesini yenileyecek olanlar dikkat! Haberimizde 2018 yılı kira kontratı örneğini bulabilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 9 Şubat 2018 - İstanbul

Hemen hemen her ay bazı vatandaşlar için kira yenileme ayı oluyor. Kira sözleşmesi yenilemek isteyenler ise şartları, özel hususları kira kontratı örneğini araaya koyuluyor. Pek çok site üzerinden kira sözleşmesi bulmak mümkün. EmlakPencerem.com olarak her yıl olduğu üzere 2018 yılında kira sözleşmesini yenilemek isteyenlere kira kontratı örneğini haberimizde veriyoruz. 

Türkiye genelinde milyonlarca kiracı bulunuyor. Henüz bir ev sahibi olamayanlar için uygun şart ve koşullarda konut kampanyaları mevcut. Sık sık haberlerimizde konut projeleri ile alakalı kampanyalara yer veriyoruz. Emlak haberleri sayfalarımızdan güncel haberleri inceleyebilirsiniz.

2019 yılı kira kontratı (TÜFE) kira kontratı örneğini indirmek için tıklayın.

 

Diğer taraftan kirada oturan milyonları ilgilendiren önemli bir haber ise kira sözleşmesi haberi. Kira kontratı olarak bilinen matbuu evrak mahkeme önünde haklarınızı oluşturuyor. Haklı haksız bu sözleşme şart ve hükümlerine göre mahkemelerce sonuçlanmaktadır. Kira kontratı hazırlarken mutlaka emlak danışmanınızdan bilgi almalısınız. İleride önüne geçilemeyecek problemler yaşamak istemiyorsanız emlak danışmanınıza güvenin ve detaylara dikkat edin.

Her yıl yenilediğimiz kira sözleşmesi örneğini 2018 yılı dolayısıyla bir ez daha güncelledik. Evini kiraya verecek olanlar, yeni kiralık eve geçecek ve kira kontratı hazırlayacak olan herkes bu maddeleri kullanarak kira kontratını kolaylıkla hazırlayabilir.

İş yerleri için ve Mesken (konut) için geçerli  2018 Yılı Kira Kontratı (Kira Sözleşmesi) Örneğini indirmek ve düzenleme yapabilmek için altta verilen bağlantıdan .docx uzantılı düzenlenebilir word belgeini indirebilirsiniz.

KİRA KONTRATI 2018 YILI İÇİN GEÇERLİ TIKLA İNDİR

KİRA KONTRATI 2018 YILI İÇİN GEÇERLİ İŞ YERLERİ İÇİN GEÇERLİ

2018 YILI İÇİN KONUTLARDA KİRA SÖZLEŞMESİ KİRA KONTRATI ÖRNEĞİ

YORUMLAR

  • 0 Yorum