Kırklareli Lüleburgaz'da Belediye yatırımları sürdürüyor

Kırklareli'ne bağlı Lüleburgaz ilçesinde Belediye alt yapı yatırımlarını aralıksız sürdürüyor.

Kırklareli Lüleburgaz'da Belediye yatırımları sürdürüyor
Editör: Hakan A.
28 Kasım 2020 - 11:44
Tekirdağ'dan sonra Trakya'nın 4. en büyük yerleşim yeri konumunda bulunan Kırklareli iline bağlı Lüleburgaz'da Belediye, yatırımlarına ara vermeden sürdürüyor.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 28 Kasım 2020 - İstanbul


Durak Mahallesi’nde adım adım yatırımlarını hayata geçiren Lüleburgaz Belediyesi, yarım milyonluk içme suyu hattı yapımının ardından Meydan ve Kantar Sokak’a 2 bin 500 metrekare parke taş döşemeye başladı. Sokaktaki çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Gerenli, mahalleye olan yatırımlarının süreceğini söyledi.

Durak Mahallesi’nde altyapı ve üstyapı harekatı başlatan Lüleburgaz Belediyesi’nin mahalledeki çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Geçtiğimiz haftalarda yarım milyonluk içme suyu hattı yapımını tamamlayan, mahallenin belli noktalarında da altyapı ve üstyapı çalışmalarını tek tek hayata geçiren Lüleburgaz Belediyesi, şimdi de Kantar ve Meydan Sokak’a neşter vurdu.


Hayallere adım adım

Durak Mahallesi’ni adım adım yenileyen Lüleburgaz Belediyesi’nin söz konusu sokaklarda başlattığı 2 bin 500 metrekarelik parke döşemesi çalışması en kısa sürede tamamlanacak. Çalışmaların ardından uzun yıllardır sakinlerinin büyük sorun yaşadığı Kantar ve Meydan Sokak bambaşka bir görüntüye kavuşmuş olacak.

Gerenli’den yakın mercek

Öte yandan Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli, Kantar ve Meydan Sokak’taki çalışmaları yerinde inceledi. Burada bir süre kalan Gerenli, mahalle sakinlerinin talep ve önerilerini dinledi. Durak Mahallesi’ne olan yatırımların belli bir program dahilinde devam edeceğini söyleyen Gerenli, kentteki diğer çalışmaları incelemek üzere alandan ayrıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum