Kıvanç Tatlıtuğ, Bodrum'da 12 Milyon TL ödeyerek eşine villa aldı

Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, kazancı ile gayrimenkul alımını sürdürüyor. Son olarak eşi Başak Dizer'e Bodrum'da lüks bir villa satın alan Tatlıtuğ, 12 Milyon TL ödeme yaptı.

Kıvanç Tatlıtuğ, Bodrum'da 12 Milyon TL ödeyerek eşine villa aldı
Editör: Hakan A.
27 Ağustos 2020 - 14:12 - Güncelleme: 27 Ağustos 2020 - 14:14
Elde ettiği kazancıyla emlak ve gayrimenkul yatırımları yapmaya devam eden Türkiye'nin önemli ismi Kıvanç Tatlıtuğ, eşine lüks villa satın aldı. İstanbul Çenkegköy'de satın aldığı ve ünlü isimlere komşu olduğu lüks villası için bir servet ödeyen yakışıklı isim Kıvanç Tatlıtuğ, bu kez Bodrum'da lüks bir villa satın aldı.

Kıvanç Tatlıtuğ'dan eşi Başak Dizer'e 12 Milyon lira tutarında Bodrumda lüks villa jesti.

Oynadığı diziler ve filmler ile gönüllerde taht kuran Kıvanç Tatlıtuğ, girdiği karakterlerin hakkını verirken, elde ettiği kazancı yatırıma dönüştürüyor. Emlak yatırımları ile yüksek meblağlarda satın aldığı lüks villalara bir yenisini ekleyen esk manken Tatlıtuğ bu kez Muğla iline bağlı Türkiye'nin tatil cenneti Bodrum'da özel bir yatırım yaptı. Eşi için kesenin ağazını açan Tatlıtuğ iki katlı lüks bir villa satın aldı.

Konuyla ilgili Takvim Gazetesi'nden Doğan Savaş imzalı haberin ayrıntılarına göre, yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, yedi odalı lüks malikane için yaklaşık 12 milyon TL ödeme yaptığı iddia edildi. Aynı zamanda evin içinin yeniden dekore edileceği, bahçeye de Tatlıtuğ'un köpekleri için kulübeler yapılacağı öğrenildi.Kıvanç Tatlıtuğ, Bodrum'da 12 Milyon TL ödeyerek eşine villa aldı

Ünlü oyuncunun emlak yatırımları ile arası oldukça iyi. Geçmiş yıllarda sıkça gayrimenkul satın alan Tatlıtuğ, yatırımlarını elinde tutan bir isim. Yakışıklı oyuncu Tatlıtuğ'un geçmiş zamanlarda yine Muğla Göcek'ten bir villa, İstanbul'da Gümüşsuyu'nda boğaz manzaralı bir daire, Çekmeköy'de lüks bir siteden iki adet daire satın aldığı biliniyor. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum