"Kıyı İstanbul" Büyükçekmece projesi 500 milyon...

"Kıyı İstanbul" Büyükçekmece projesi 500 milyon Euro'luk yatırımla görücüye çıktı

İstanbul Büyükçekmece bölgesinde 500 milyon Euro’luk dev yatırımla hayata geçirilecek Kıyı İstanbul karma projenin tanıtımı gerçekleştirildi. Kıyı İstanbul görücüye çıktı.

04 Nisan 2017 - 10:10 - Güncelleme: 04 Nisan 2017 - 15:31

İstanbul Büyükçekmece bölgesine 500 milyon Euro’luk yatırımla hayata geçirilecek olan dev karma proje "Kıyı İstanbul" da yer alan birimlerin satışları başladı. Düzenlenen basın lansmanıyla görücüye çıkan dev projede yer alan ticari birimlerin fiyatları ve ödeme planı bilgileri belli oldu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 4 Nisan 2017 - İstanbul

Dünyanın önemli ülkelerinde toplamda 40’dan fazla sektörde yatırımları bulunan 4 çok uluslu şirketin ortaklığıyla hayata geçirilen "Yeditepe Marina" imzası taşıyan "Kıyı İstanbul" projesi tanıtımı yapıldı.

Kentsel dönüşüme örnek olabilecek dev mimari konseptitiyle dikkat çeken Kıyı İstanbul projesi toplamda 302 Bin metrekare büyüklüğündeki devasa alanı sayesinde şimdiye kadar yapılan benzer projelerin içerisinde en çok alışveriş ve mağazaların yer aldığı projelerin başında bulunuyor. Proje kapsamında özel olarak tasarlanan alışveriş mağazalarının yanı sıra, restoranlar, sinema salonları, terası, çocuklara özel eğlence alanları, kongre salonu ve tramvayıyla Kıyı İstanbul projesi yaşamın her anına renk katmak için planlandı.

Devasa marinası sayesinde İstanbul'un hava koşullarına en uygun kıyısında tasarlanan projenin her kesim tekne sahibine farklı bir yaşam merkezi imkanını sunacak. Kıyı İstanbul'un yat limanına özel hayata geçireceği yat kulübü, çarşısı, tenis kortları deniz yolunu kullanarak gelen misafirlerine ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını aralayacak.

Kıyı İstanbul projesinde denizin hemen üzerinde konumlandırılacak 160 odalı butik oteli tüm cepheleriyle denize nazır manzara özelliğiyle dikkat çekiyor.

Kıyı İstanbul projesi hakkında daha detaylı bilgi almak için Yeni Projeler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..