Kocaeli Darıca'da bir AVM alev alev yandı! Çok sayıda mağaza kül oldu...

Kocaeli iline bağlı Darıca'da bulunan bir AVM içerisinde başlayan yangında onlarca dükkan kullanılamaz hale geldi. Alevleri söndürmek için çok sayıda itfaiye ekibi bölgeye gönderildi.

Kocaeli Darıca'da bir AVM alev alev yandı! Çok sayıda mağaza kül oldu...
Editör: Hakan A.
20 Ocak 2020 - 08:45

Sabah saatlerinde Kocaeli'nde bulunan bir AVM'de başlayan yangın korku ve paniğe neden oldu. AVM yangınında çok sayıda dükkan kullanılamaz hale geldi.

Emlak Pencerem / AVM Haberleri - 20 Ocak 2019 - İstanbul


Kocaeli iline bağlı Darıca ilçesinde bir AVM içerisinde başlayan yangın sonrası çok sayıda itfaiye ekibinin bölgeye sevk edildiği gelen sond akika bilgileri arasında. Yangın esnasında onlarca dükkanın adeta kül olduğu kaydedildi.

Konuyla alakalı edinilen son dakika bilgiye göre, Kocaeli Darıca ilçesinde faal olan bir AVM'nin üst bölümlerinde, çatı bölümlerinde çıkan yangın sonrasında hızla yayılarak AVM içerisindeki dükkanlara sıçradı. Kısa sürede yayılan yangınla birlikte alevlere teslim olan AVM'nin 2 katı adeta kullanılamaz hale geldiği bildirildi.AVM yangını nedeniyle hemen yan tarafta bulunan akaryakıt istasyonunda geniş önlemler alındığı kaydedildi. AVM yangınının akaryakıt istasyonuna sıçramasını engellemek için önlem alan itfaiye ekipleri, yaklaşık 3,5 saat süren çalışmaların ardından yangını söndürdüğü kaydedildi. Çok sayıda dükkanın kül olduğu, kullanılamaz hale geldiği yangın sonrasında onlarca dükkanda milyonluk zarar olduğu bildirildi. 

Çıkan yangına ilişkin soruşturma başlatıldığı, yangının sebebinin araştırıldığı gelen son dakika bilgiler arasında.

YORUMLAR

  • 0 Yorum