Kocaeli İzmit'e yapılacak KİPTAŞ Çınar Evler projesinin ilk görüntüleri

KİPTAŞ'ın Kocaeli Belediyesi ortaklığı ile İzmit ilçesinde inşaa edeceği ve lansman hazırlığında olan Çınar evleri projesi ilk görüntüleri yayınlandı.

Editör: Hakan A.
25 Aralık 2020 - 21:30 - Güncelleme: 28 Aralık 2020 - 14:04
İstanbul ve çevresinde sosyal konut üretimini yıllardır üstlenen İBB iştiraki KİPTAŞ, yeni projesi için geri sayımı sürdürüyor. 28 Aralık tarihinde basın lansmanı ile görücüye çıkacak KİPTAŞ İzmit Çınar Evler projesinde ilk görüntüler ortaya çıktı. 

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 25 Aralık 2020 - İstanbul 


İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraki KİPTAŞ ile Kocaeli'ne bağlı İzmit Belediyesi arasında gerçekleştirilen ortaklıkla inşaa edilecek yeni sosyal konutların lansmanı için geri sayım başladı. KİPTAŞ'ın ilk defa İstanbul dışında başka bir belediye ile ortaklaşa inşaa edeceği Çınar Evler projesinde ilk görüntüler ortaya çıktı.

KİPTAŞ Genel Müdür Ali urt tarafından paylaşılan kısa videoda İzmit Çınar Evler projesinin ilk görüntüleri ortaya çıkmış oldu. Çizimlerde evlerin tasarımları şimdiden büyük beğeni toplandı.İzmit Belediyesi ile İBB ortaklaşa giriştiği ve KİPTAŞ'ın yüklenici olarak inşaa edeceği Çınar Evler 28 Aralık tarihinde kamuoyuna düzenlenecek basın toplantısı ile tanıtılacak. Böylece KİPTAŞ 2021 yılının ilk konut projesi için kazmayı İzmit'te vurmuş olacak. Kısa sürede tamamlanması beklenen ÇınarEvler İzmit konut projesi 2+1 ve 3+1 tipinde daire seçeneklerinden oluşacak.

KİPTAŞ İzmit Çınar Evler başvuruları başladı! Şimdi başvur...

 

  

YORUMLAR

  • 0 Yorum