Kocaeli ve Sinop illerinde bazı gayrimenkuller için kamulaştırma yapılacak

Kocaeli ve Sinop illerinde bazı gayrimenkuller için kamulaştırma yapılacak

Bakanlık tarafından yürütülen Kocaeli ve Sinop illerinde rüzgar enerji santrallerinin yapımı amacıyla bazı taşınmazların acele kamulaştırılması kararı verildi.

Editor: Hakan A.
26 Aralık 2019 - 10:23

Bakanlık kararı ile, Kocaeli ve Sinop illerinde yapılacak rüzgar enerji santrelleri kapsamında bazı gayrimenkuller kamulaştırılacak.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi  - 26 Aralık 2019 - İstanbul


Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Kocaeli ve Sinop illerinde yapımı planlanan iki Rüzgar Enerji Santrali için acele kamulaştırma kararı verdi.

Konuyla ilgili kamulaştırma kararı ayrıntıları bu sabah Resmi Gazete'de ilan edildi.

–– Karamürsel Rüzgâr Enerji Santralinin Yapımı Amacıyla, Kocaeli ve Bursa İllerinde Yer Alan Bazı Taşınmazların Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın ayrıntılarını görmek için tıklayın. (Karar Sayısı: 1932)

–– Fener Rüzgâr Enerji Santralinin Yapımı Amacıyla, Sinop İlinde Yer Alan Bazı Taşınmazların Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Kararın ayrıntılarını görmek için tıklayın. (Karar Sayısı: 1933)
 
Sosyal medya hesalarımızı takip edin!

EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.

Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın

Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.