Konya Kalkınacak

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, önce Necmettin Erbakan Üniversitesi 2019-2020 Akademik Yılı Açılış Töreni’ne katıldı daha sonrasında Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nı ziyaret etti. Konya ilinde hayata geçirilecek projeler istişare edildi.

Konya Kalkınacak
Editör: Hakan A.
14 Ekim 2019 - 21:21 - Güncelleme: 15 Ekim 2019 - 10:57

Bakan Kurum bu sefer Konya ilini ziyaret etti. Önce Necmettin Erbakan Üniversitesi'nin yeni dönem akademik yılı açılış törenine katılan Murat Kurum daha sonrasında Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nı ziyaret ederek Konya'da devam eden ve yapılması planlanan projeleri gözden geçirdi.

Murat Kurum Selçuklu Belediyesi'ni de ziyaret etmeyi ihmal etmedi.

Emlak Pencerem - 14 Ekim 2019


Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Konya Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantısı'nda konuşma yaptı. Bakan Kurum, Çevre ve Şehircilik Bakanı olarak tüm desteğini Konya'dan esirgemeyeceğini belirtti.Konya Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantısı'nda Konya'da Bakanlık tarafından yapılan çalışmaları meclis üyelerine aktaran Kurum, ''Alt yapı ve üst yapı yatırımlarımızdan kentsel dönüşüme kadar pek çok projemiz ile Konya’mızı kalkındıracak, şehrimizi çok daha ileriye taşıyacağız.'' ifadelerini kullandı.

Selçuklu Belediyesi'ni de ziyaret eden Bakan Kurum, Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı'dan ilçedeki faaliyetleri ve gelecek dönemde hayata geçilecek projeler hakkında bilgi aldı.

 Ayrıca Murat Kurum, Konya'da 1000 konut için yeni talep toplamaya başlanacağını söyleyerek yapılacak TOKİ konutları için vatandaşa müjdesini verdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum