Konya Karatay'da Belediye onlarca arsa satışı için ihale açtı

Konya'da Karatay Belediyesi mülkiyetinde olan çok sayıda arsanın satışı için 245 Bin TL'den başlayan gayrimenkul satış ihalesi açtı.

Konya Karatay'da Belediye onlarca arsa satışı için ihale açtı
Editör: Hakan A.
25 Kasım 2020 - 09:01
Gayrimenkul almak, yatırım yapmak veya bir arsa sahip olmak isteyenler için Konya ilinde yeni fırsat ihalesi açıklandı. En uygun arsa fiyatının 245 Bin TL'den başladığı Konya'daki ihalenin ayrıntıları haberimizde. 

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 25 Kasım 2020 - İstanbul


Türkiye'nin çeşitli illerinde Belediyeler tarafından satışa çıkartılan gayrimenkullere her yeni gün yenisi eklenmeye devam ediyor. Son olarak Konya ilinde Karatay belediyesi arsa satışı için ihale açtığını duyurdu. Konya ilinde Çok sayıda arsa ihale yöntemiyle açık teklif usulü satışa çıkarıldı.

Konya İli Karatay Belediye Başkanlığı tarafından ilçenin önemli yerlerinde belediye mülkiyetinde olan çok sayıda arsa ihale yöntemiytle satışa çıkarıldı. İhaleye katılmak, arsa satın almak isteyen herkes şartları yerine getirmesi durumunda katılım göstererek teklif verebilecek.


Mülkiyeti Belediyemize ait aşağıda tapu kayıtları ve muhammen bedelleri yazılı 1. 2. 3. 4. ve 5. sıradaki gayrimenkuller 2886 sayılı Kanun ve şartnamesi dâhilinde kapalı teklif usulü ile diğer gayrimenkuller açık teklif usulü ile satılacaktır. 

 İhale 09.12.2020 Çarşamba günü saat 15:10'da Belediye Encümenince, Encümen toplantı salonunda yapılacaktır.

 İhaleye gireceklerin en geç 09.12.2020 Çarşamba günü saat 12:30’a kadar geçici teminat bedelini Belediyemize nakit yatırmaları veya 2886 sayılı Kanuna göre teminat yerine geçen belgeler ile 8. maddede belirtilen belgeleri Belediyemiz Gelir ve Tahakkuk Şefliği’ne ibraz etmeleri gerekmektedir. 

Konya'da arsa satın almak isteyenlerin ilgisini çekecek bir diğer satış ise aşağıdaki haberde görebilirsiniz. Kiralık ve satılık Konya arsalarının ayrıntılarını öğrenebilirsiniz.

İşte ihaleye dair tüm detaylar ve satışa sunulan arsaların muhammen bedel bilgileri.

Konya Karatay'da Belediye arsa satış ihalesi 9 aralık 2020
Konya Karatay'da Belediyeden satılık arsaların listesi ihale 9 aralık 2020 tarihinde

YORUMLAR

  • 0 Yorum